„Prawda subiektywna” to coś innego niż kampania uświadamiająca."

Listopad 18, 2016 by
Kategoria: Rodzeństwo

"W dużym i bardzo nieprecyzyjnym skrócie można powiedzieć, że blog powstał, by pokazać, jak wygląda moje życie – siostry chłopca z zespołem Downa, jak mi się studiuje pedagogikę specjalną i jakie doświadczenia zbieram na wolontariacie. Tytuł może tego nie sugeruje, ale nie zdziwię się jeśli ktoś pomyśli, że będę próbowała zwalczać niesprawiedliwość i krzywdzące przekonania. Niezupełnie. „Prawda subiektywna” to coś innego niż kampania uświadamiająca."

Mało jest osób, które chcą pisać o swojej rodzinie. Jeszcze mniej jest osób, które chcą pisać o swoim rodzeństwie z zespołem Downa. Michasia pisze o swoim bracie Kostku. Gdy przeczytałem ten wpis:

“Oto mój brat.

Znany i lubiany wśród rodziny i znajomych, prekursor nowego nurtu w sztuce – kółkonizmu, twórca niezwykłego, zrozumiałego tylko dla wybranych języka. Ma wiele przydomków: Mały Łobuz, Baron Klucha, Człowiek Bułka.

Poznajcie go -  Konstanty Jan, dla przyjaciół Kostuś.”

złapałem się na tym, że można patrzeć na swojego brata przede wszystkim z dużą dozą humoru. Precyzyjny opis pokazł mi mojego syna także z tej “bułkowej” strony.  Polecam Wam:

http://prawda-subiektywna.blogspot.com/2016/11/pan-konstanty-jan-z-siostra-michalina.html
image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...