Prom queen and king, świetny sposób na integrację

czerwiec 6, 2011 by
Kategoria: Edukacja

Próbowałem już kilka razy zabrać się do tematu i za każdym miałem banalny problem: gdzie go umieścić!? W końcu stwierdziłem, że najlepszym miejscem jest EDUKACJA  i SZKOŁA!

Ta historia jest niezwykła w pewnym sensie. To nie jest pierwszy raz kiedy tytuł PROM QUEEN otrzymała osoba z ZD.

Ale od początku. Prom queen lub king to honorowy tytuł przyznawany podczas, jak to ma miejsce w Polsce na balu maturalnym.

W USA jest to niezwykle głęboka i popularna tradycja w szkołach średnich, która ma swoją świetną oprawę.

Wracamy do historii. Maisie z ZD wystartowała w konkursie Prom Queen. W swojej szkole, kompleksie, jest od przedszkola, stąd jest znana i lubiana przez wszystkich. Miała kilka konkurentek i ….okazało się, że dwie z nich rozpoczęły kampanię na rzecz przyznania Maisie tej nagrody. Nie jest to typowe nawet w USA, stąd niemalże w każdej gazecie można było o tym przeczytać. Maisie została królową, a ja już myślę, czy obok Promo QUEEN and KING, KIEROWNIKÓW DRUŻYN SPORTOWYCH nie należałoby przenieść do Polski jeszcze jakiś innych świetnych pomysłów na integrację.

imageimage

więcej zdjęć tutaj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1393225/Girl-Downs-Syndrome-crowned-prom-queen-RIVALS-campaigned-her.html?ito=feeds-newsxml

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...