Przedszkole 109, przy ulicy Nowowiejskiej

Listopad 19, 2009 by
Kategoria: Przedszkole 109

Wczoraj byliśmy w naszym przedszkolu…
…109, przy ulicy Nowowiejskiej niemalże w samym centrum Wrocławia, z rodzicami popatrzyć, co czeka nasze maluchy, jakie ono jest i co w nim jest. Wejście było szokujące, bo to duży, historyczny budynek, ale po pierwszym wrażeniu, zapanował “porządek” w postaci Pani, która nas szybko “skontrolowała” i pokierowała do Pani Dyrektor na spotkanie.

Pani Dyrektor i jej zastępczyni omówiła z nami zasady funkcjonowania przedszkola (duży porządek! i to mi się spodobało) i postanowiła nas oprowadzić po samym przedszkolu. Jak jest popatrzcie niżej, ale opinie rodziców są tylko super.

1

Po zwiedzaniu ustaliliśmy, w jaki sposób nasze dzieci będą wprowadzane do przedszkola. Ewa, która była z córcią ,od razu została… bo się podobało! Omówiliśmy nasz “idealny projekt przedszkola”, co wydaje się tutaj możliwe do realizacji.Podyskutowaliśmy o potrzebach i niedoskonałościach przedszkola.

W czasie spotkania było też “dobre” spotkanie z Panią logopedą i Panią Pedagog, które są przyjazne i ciepłe. Spodobało mi się to, że pojawiały się słowa takie jak: “wszystkie dzieci są równe, takie same ale niektóre pewne rzeczy robią wolniej”.

Rodzice posłuchali, a my musimy przygotować program wsparcia przez Stowarzyszenie Przedszkola 109. Rodzice wychodzili po tej godzinie mocno zadowoleni…ja też. Przedszkole zrobiło bardzo dobre, profesjonalne wrażenie, z bardzo dobrą organizacją pracy i otwartością na dzieci, wszystkie dzieci.

2

korytarz prowadzący do sal

3

łazienki

 

4

jedna z sal

 

5

kolejna sala oglądana przez rodziców

5[6]

sala do “śpiewania”

 

 

 

 

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Przedszkole 109, przy ulicy Nowowiejskiej”
  1. Dudek pisze:

    Fajnie u Was, i ta scena do śpiewania i nie tylko… mmm…. :) Super, piszcie co u Was słychać :)

  2. LeszekK pisze:

    Sala gimnastyczna, scenka, to tam gdzie dwadzieścia kilka lat temu byłem :) Super wspomnienia, jak najbardziej pozytywne :)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...