Sukces Kasi.

Kwiecień 25, 2018 by
Kategoria: Sport

Takie historie uwielbiam i dziękuję Asi za to, ze się podzieliła Uśmiech. Chciałbym aby takich historii było jak najwięcej, to jest dobry kierunek dla naszych wszystkich dzieci.

“W październiku ubiegłego roku Kasia rozpoczęła naukę jazdy na nartach na poznańskiej Malcie . Początki były trudne – przez 4 tygodnie jeździła na „ oślej łączce „ a ja traciłam nadzieje , że zrobi widoczne postępy . A jednak . W listopadzie z małego stoku awansowała na duży . I śmigała . Tu zdjęcie z Czarnej Góry . Dawała sobie doskonale rade .

 

IMG_0785

Tutaj Kasia ( w zielonym ręczniku ) zdobyła 3 miejsce w zawodach pływackich . Bo nasza Katarzyna oprócz jazdy na nartach ( sezon zakończony ) , pływa i to całkiem dobrze . A teraz na wiosnę dodatkowo rozpoczęła naukę jazdy konnej i jazdy na rolkach .   W życiu Kasi sport jest ważny . Poświęcamy na to dużo czasu – bo jeździmy w różne miejsca . Kasia potrzebuje więcej czasu niż rówieśnicy, żeby osiągnąć dany poziom ale daje rade .Jest dzielna i niezwykle wytrwała . A my rodzice jesteśmy dumni z Jej osiągnięć i zaangażowania . “

IMG_0563IMG_0568

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...