Światowy Dzień Zespołu Downa 2016 – projekt

Luty 16, 2016 by
Kategoria: 2016

Bardzo dziękuję Wam za odzew w sprawie tego projektu, który opisywałem tutaj: http://www.zespoldowna.info/swiatowy-dzien-zespolu-downa-2016.html . Zamknęliśmy już ten projekt a historia Jarka i Michała poszła już do EDSA.

Komentarze

Liczba komentarzy: 6 do “Światowy Dzień Zespołu Downa 2016 – projekt”
 1. Tato kuby pisze:

  Ciekawe jak dużo ludzi z ZD ma przyjaciół? Ciekawe ile prac wpłynęło w ramach projektu?
  Tato Kuby

 2. Can pisze:

  W całej Europie miało spłynąć tylko 21 prac. Z Polski miała być jedna praca i taka została wybrana. Wszystkie 21 zobaczycie w marcu, są w wielu przypadkach intrygujące.

 3. Tato Kuby pisze:

  a czy można gdzieś zobaczyć polskie prace?
  tato Kuby

 4. Can pisze:

  Wyprzedzając niejako Twoją sugestię, poprosiłę Mamę o przygotowanie wersji polskiej i możliwość udostępnienia jej na stronie. Mam nadzieję że się uda. W wersji angielskiej będzie opublikowane 21 historii z całej Europy …i z pewnością pokażę to.

 5. Tato kuby pisze:

  Ja zastanawiam się, co zrobić, aby w Polsce powstawały prawdziwe przyjaźnie z pełnosprawnym kolegą. Takie przykłady za granicą znam np w Kanadzie. Ale ciekawiło mnie, jak to jest w Polsce. Wiem jak silna jest potrzeba posiadania przyjaciela i zastanawiam się jak można coś w tej sprawie zrobić. Czy trzeba czekać, aż wszystko się zmieni? Stąd moje pytania. Ale chyba takich przykładów w Polsce jest bardzo mało, albo ich nie ma.

  Pozdrawiam
  Tato Kuby

 6. Can pisze:

  Tato Kuby, nie chciałem pisać ja na ten temat gdyż mogłoby to być nieobiektywne, ale do tego wlaśnie służy edukacja, szkoła by takie przyjaźnie powstawały. Na tym polega integracja. Jasiek ma takiego kumpla i nie tylko ze swojej klasy co mnie cieszy.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...