Virtus Global Games w Vichy

czerwiec 20, 2023 by
Kategoria: Sport

Mamy kolejną relację z zawodów sportowych na którą wybrała się ekipa SONI. Dzięki Paulinie mamy krótką relację. Widać wyraźnie, że tym razem było dużo emocji, które warto poznawać ale i uczyć się przeżywać. Gratuluję startu!

Global Games_3

“Pływacy i lekkoatleci fundacji SONI wzięli udział w mistrzostwach Virtus Global Games, które odbyły się w dniach 2-11 czerwca 2023r. w Vichy. Sportowcy pokonali łącznie osiem kilometrów na pływalni i 3 400 m na bieżni. Uczestniczyli w 44 konkurencjach indywidualnych. Dodatkowo pływacy startowali w siedmiu wyścigach sztafetowych. Na igrzyskach sportowcy z zespołem Downa rywalizowali w klasie II2, obejmującej osoby z niepełnosprawnością intelektualną i znaczną dodatkową niepełnosprawnością. Odniesione w Vichy sukcesy i porażki przyniosły ogrom emocji, ale też wiele nauki i wniosków na przyszłość. Liczne potknięcia po stronie organizatorów zawodów sprawiły, że zawodnikom i trenerom trudno było skoncentrować się wyłącznie na sportowych celach.

Global Games_1

Ja dodam od siebie: dużo więcej uczą porażki niż wygrane. Człowiek długo pamięta to co go zabolało, więc te doświadczenie na pewno pomoże Wam w kolejnej rywalizacji. Głowa do góry i będzie dobrze.”

Global Games_2

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...