WPUŚĆISZ NAS?!…patent Basi

marzec 22, 2011 by
Kategoria: 2011

Basia ma patent na WPUŚCISZ NAS?! Świetnie się wpisuje w to co chyba większość z nas myśli. WPUŚCISZ NAS?! JEST SPOSOBEM BY MÓWIĆ BY POKAZYWAĆ nasze dzieci, więc ODWAGI  i jeszcze więcej :)

Basia napisała taki list:

Szanowni Państwo,
21. marca 2011 r. to nie tylko najbliższy poniedziałek, to nie tylko  pierwszy dzień wiosny, to nie tylko dzień wagarowicza, ale to także  WORLD DOWN SYNDROME DAY 2011 (Światowy Dzień Zespołu Downa 2011).  Przypada rokrocznie w tym dniu, bo ta data symbolizuje trisomię 21  chromosomu.
Z tej okazji mam do Państwa gorącą prośbę, abyście Państwo zechcieli odwiedzić stronę:
http://www.zespoldowna.info/

Pojawi się film propagujący integrację osób z ZD. Z tego co  mi wiadomo, film ten jest obecnie dostępny w Polsce jedynie za
pośrednictwem tej strony. W tym samym czasie na stronach organizacji uczestniczących w projekcie z  innych krajów również można go obejrzeć. Każde wejście na stronę jest liczone jako głos poparcia ZA WŁĄCZENIEM OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA, dlatego też PROSZĘ:

WEJDŹCIE I POPRZYJCIE OSOBY Z ZESPOŁEM DOWNA!

także w Waszym kraju, w POLSCE!

Proszę abyście przekazali Państwo, adres tej strony Państwa Kolegom, Bliskim i Znajomym. To nic nie kosztuje, a może wiele zmienić w życiu POLAKÓW Z  ZESPOŁEM DOWNA, NIE TYLKO w wymiarze materialnym, A PRZEDE WSZYSTKIM w aspekcie postrzegania osób z ZESPOŁEM DOWNA przez pozostałą część POLAKÓW.

Z pozdrowieniami

 

Myślę, że powinniśmy wysłać ten list do polityków (nawet jak 3 razy go dostaną od różnych osób), gazet, telewizjii i innych mediów, Urzędów szczególnie tych od edukacji. Adresy mailowe najłatwiej znaleźć oczywiście na stronach poszczególnych organizacji. Zachęcam w imieniu 60 000 osób z ZD w Polsce.

Dziękuję

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...