2010.04.23 – Fundacja „ AND I AM UP”

kwiecień 23, 2010 by
Kategoria: Wydarzenia

Fundacja „ AND I AM UP” – pierwsza w Polsce fundacja na rzecz dzieci z zespołem Downa. Zapraszamy 24 kwietnia 2010r w godzinach wieczornych na Krakowskim Przedmieściu w sali Centrum Kulturowego „Fabryka Trzciny”.

Logo Fundacji,fot.org.

Logo Fundacji,fot.org.


Zapraszamy Państwa, razem z Fundacją „ Zdążyć z Pomocą”- współorganizatorem imprezy, do udziału w naszej nowej inicjatywie: koncert charytatywny „Artur i Przyjaciele”, z udziałem Grupy Mozarta, Tadeusza Woźniaka z Zespołem i znanego polskiego artysty, popularnego aktora teatralnego i filmowego – Pana Zbyszka Zamachowskiego oraz innych znanych artystów, m.in. Kwartetu smyczkowego Primo Incontro, to gwarancja wspaniałej zabawy zasobami tzw. kultury elitarnej, czyli nowoczesny flirt z muzyką poważną połączony z prześmiewczą refleksją dotyczącą życia.
Planowany termin koncertu – 24 kwietnia 2010r w godzinach wieczornych na Krakowskim Przedmieściu (godz.19.00), w sali Centrum Kulturowego „Fabryka Trzciny” (adres: ul. Krakowskie Przedmieście 60a, Warszawa). Koszt zaproszenia cegiełki – 100zł. Zapewniamy catering (kawa, herbata i ciasto w przerwie koncertu).
Koncert poprowadzi Pan Maciej Gąsiorek, wspaniały aktor, znany szczególnie z programów telewizyjnych dla dzieci, pracujący na stałe w Teatrze RAMPA.
Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomnianą atmosferę, dziękując w ten sposób „Wielkim o wielkim sercu” za drugą szansę dla niepełnosprawnego Artura – chłopca z dodatkowym chromosomem, na rzecz którego wystąpią dla Państwa, tego właśnie wieczoru, wszyscy wielcy artyści.
Zaproszenia –cegiełki możecie Państwo nabywać bezpośrednio w Filii Centrum Artystycznego Fabryki Trzciny, na Krakowskim Przedmieściu 60A, w „Skwerze”. Przyjmujemy też zamówienia drogą telefoniczną i mailową.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...