2010.05.14 – och ten Białystok

maj 14, 2010 by
Kategoria: Wydarzenia

Hmmm, ale i niespodzianka – ja nie bardzo wiem, czy to można już pisać, a dowiedziałam się przed 10 minutami i jeszcze dochodzę do siebie….
Otóż moja Małgorzatka została …. Wolontariuszem Uśmiechu roku 2009!!!!!   
A wyróżnienie ma otrzymać podczas Wielkiej Gali Wolontariatu w Warszawie, jeszcze nie wiem w jakim teatrze, a i z wrażenia nie zarejestrowałam kiedy, wiem, że dwudziestego coś maja.

Grażyna

 

Hmmm i co ja mam powiedzieć Polsce, gdy ten Białystok jest tak aktywny z tą Małgosią :)

Gratuluję Grażynko. Gratuluję Marii i oczywiście Małgosi!

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “2010.05.14 – och ten Białystok”
 1. trigo pisze:

  24 lub 31 maja… a może i 25????

  HELP ME!!!!!

  Moja siwiejąca głowa nie nadąża za tym wszystkim…..

 2. trigo pisze:

  Wolontariuszka Uśmiechu z Babcią w Sarbinowie na turnusie, a ja, tkwiąc po uszy we wnioskach dotacyjnych odruchowo nasłuchuję, co i gdzie Gocha robi. Skrzywienie jakieś czy coś?
  Brakuje mi mojej Dokuczalskiej, co to ciągle coś musi wykombinować, na dodatek nie zawsze w odpowiednim momencie, doprowadzając mnie często do rozpaczy… Oj, jak mi Jej brakuje!
  I tak będę musiała Ją zabrać wcześniej z turnusu, ponieważ 31 maja ma być na Wielkiej Gali Wolontariatu w Warszawie – czekam na szczegóły co, gdzie i jak. Relacja z Gali będzie na TVP2 w terminie bliżej nieokreślonym, myślę, ze może tak ze dwa tygodnie po samej imprezie, najczęściej w okolicach 20.00 – ale co i jak, to sama ciekawa jestem.
  Dobra, wracam do rozszyfrowywania pism z Białorusi – projekt transgraniczny z Białorusią i Ukrainą…. uzupełnianie braków…
  pozdrawiam wszystkich

 3. trigo pisze:

  No i została uznana! Nie tylko Wolontariuszką Uśmiechu, ale Wolontariuszem Roku 2009!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...