2013.09.23 – przyjechała Cora i Ela do Wrocławia.

wrzesień 23, 2013 by
Kategoria: Wydarzenia

Na zaproszenie Stowarzyszenia RAZEM do Wrocławia przyjechała Cora i Ela. Cora oprócz tego, że prowadzi niemieckie DS INFO, to także jest prezydentem EDSA, a Ela jest osobą, która wspiera jej działania. To już 2 lata minęły jak były obie Panie u nas ostatnim razem.

Celem wizyty Cory był przegląd naszej edukacji i wskazanie, co powinno być poprawione. Pełną relację z tego wydarzenia, dzień po dniu będę chciał Wam przedstawić, bo chyba jest to warte tego, łącznie z jej uwagami i to celnymi.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “2013.09.23 – przyjechała Cora i Ela do Wrocławia.”
  1. Niestety nie mogłem czynnie uczestniczyć w spotkanich w których udział brała Cora i bardzo tego żałuję. Miałem natomiast możliwość krótkiego spotkania zarówno z Corą jak i Elą co było bardzo fajnym doświadczeniem. Obie Panie są bardzo sympatyczne oraz mają ogromną wiedzę która napewno pomoże nam w lepszym opracowaniu naszych zadań edukacyjnych. Jeszcze raz bardzo im dziękuję za to, że znalazły czas aby odwiedzić Wrocław i liczę, że kolejne spotkanie to kwestia czasu.

  2. Niestety nie mogłem czynnie uczestniczyć w spotkanich w których udział brała Cora i bardzo tego żałuję. Miałem natomiast możliwość krótkiego spotkania zarówno z Corą jak i Elą co było bardzo fajnym doświadczeniem. Obie Panie są bardzo sympatyczne oraz mają ogromną wiedzę która napewno pomoże nam w lepszym opracowaniu naszych zadań edukacyjnych. Jeszcze raz bardzo im dziękuję za to, że znalazły czas aby odwiedzić Wrocław i liczę, że kolejne spotkanie to kwestia czasu.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...