2022.02.27 – na ten moment, żadnej z rodzin nie udało się dojechać do nas

luty 27, 2022 by
Kategoria: Wydarzenia

Jestem pod bardzo dużym wrażeniem tytułem skali Waszej gotowości do wsparcia rodzin takich jak my z Ukrainy. Na ten moment od dnia wczorajszego nie mam z kontaktu z rodzinami zmierzającymi do granicy z Polską. Jedna rodzina skierowała się na Węgry, gdyż tam są mniejsze kolejki na granicy i łatwiej się dostać. DO naszej granicy jest bardzo duży ruch. Będę Was informował o sytuacji.

Dziękuję za to, że jesteście gotowi pomagać ludziom takim jak my!

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “2022.02.27 – na ten moment, żadnej z rodzin nie udało się dojechać do nas”
  1. Can pisze:

    Niestety kontakt z Eleną się urwał. Tania napisała ze walki trwają i uniemożliwiają ludziom ucieczkę. Pociąg z Kijowa do Polski zostanie przesunięty poza Kijów ze względu na rosyjski ostrzał. To znów skomplikuje dotarcie do granicy. Żaden mężczyzna w wieku do 60 roku w tym momencie nie może już wyjechać z Ukrainy. Nawet ojcowie dzieci niepełnosprawnych. Inna rzecz, że niewielu tego chce. Postawa Ukraińców jest niesamowita i powinna być wzorem dla wielu. Pomagajmy im jak umiemy.

  2. can pisze:

    Na to wygląda, że najważniejsze teraz są następujące informacje: jak dojechać pociągiem do granicy i ile się stoi samochodem na granicy. Pociąg ogarnąłem, co do aut to jest to trudna sytuacja i wciąż się zmienia.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...