2023.12.17 – spektakle w Warszawie

grudzień 17, 2023 by
Kategoria: Wydarzenia

Dostaliśmy zaproszenie na występ aktorów Teatr 21 z przedstawieniem: Rodzina. Jeżeli macie taką możliwość, możecie skorzystać z zaproszenia, co polecam. Poniżej zaproszenie od Magdy.

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy do teatru TR Warszawa na poruszający spektakl pt. ”Rodzina” w reżyserii Justyny Sobczyk. Na scenie zobaczymy gwiazdy telewizji i kina aktorów TR Warszawa oraz aktorów Teatru 21-  grupy aktorów z niepełnosprawnościami – głównie z zespołem downa – w tym słynnego "Maćka z Klanu" w którego rolę wcielił się Piotr Swend. Spektakl porusza tematy życia codziennego w rodzinie z osobami niepełnosprawnymi, okraszony jest sporą dawką humoru.


Na hasło STYCZEŃ oferuję bilety dla Państwa w specjalnej cenie 40zł!


Gramy już 18, 20 i 21 stycznia na scenie przy ul. Marszałkowskiej 8

rodzina5

Według polskiego prawa osoby z niepełnosprawnością intelektualną nie mogą zawierać związków małżeńskich. Jakie konsekwencje rodzi ten zakaz? Z jakich obaw wynika, jaką prawdę ujawnia o większości społeczeństwa? Co mówi o państwie i zasadach, według których organizuje ono życie codzienne swoich obywateli i obywatelek? Czy w teatrze możemy powołać sytuacje, na które społecznie nie dajemy przyzwolenia? To pytania jakie chcemy postawić sobie i publiczności.

Obsada: Monika Frajczyk, Izabella Dudziak, Daniel Krajewski, Sebastian Pawlak, Magdalena Świątkowska, Piotr Swend, Michał Peszyński.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...