Analizując dane o zespole Downa

kwiecień 9, 2011 by
Kategoria: Blog Teresy Cody

Teresa postanowiła tym razem, świadomie “przekopać” wiedzę dla nas. Dziękuję Teresa-Thanks Teresa

Do zrozumienia kwestii poruszanych przez Teresę w dzisiejszym wpisie polecam następujący link:

http://www.zespoldowna.info/category/zdrowie/zdrowie-zespol-downa/blog-teresy-cody

Autor: Teresa Cody

Wpis numer: 29            Data: 11 styczeń 2011

Tytuł: Analizując dane o ZD

image_thumb10_thumb_thumb_thumb_thum[2]

Zespół Downa jest skomplikowanym zespołem genetyczny. Chcąc pomóc komukolwiek zrozumieć jak dodatkowy chromosom wpływa na organizm, zamierzam przygotować kilka wpisów na blogu na pewne specyficzne tematy, które w tym pomogą. Uwielbiam poszukiwać, czytać o najnowszych odkryciach….i pisać  o nich. Ja mogę pomóc Wam wszystkim dowiedzieć się o nich bez konieczności samodzielnego poszukiwania. Zmusi mnie to abym złożyła po kawałku wszystkie informacje w logicznym porządku.

Kiedyś przeczytałam, że jeżeli chcesz naprawdę czegoś się nauczyć, najpierw spróbuj tego nauczyć innych! Zamierzam zatem to zrobić.

To jest najbardziej ekscytując czas dla Zespołu Downa! Naukowe odkrycia, “kamienie milowe” przychodzą do nas co raz szybciej. Potrzebujemy tego, tych wszystkich wspaniałych odkryć i odkrywców, ale kto ma to wszystko poukładać w całość!?

Myślę o sobie, że jestem takim “górnikiem” od danych. Ktoś potrzebuje “wykopać” te bezcenne kawałki informacji i połączyć je razem. Zostań ze mną przez rok a zrozumiesz naukę.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...