“CHCĘ PRACOWAĆ!”

marzec 17, 2013 by
Kategoria: 2013

Rodzice wszystkich dzieci przez ich całe życie, robią wszystko by tylko mogły w życiu dostać fajną pracę, która dalej będzie ich rozwijała i wzmacniała, nie tylko finansowo. Jeszcze dzisiaj rodzice dzieci z zespołem Downa nie mają szans by zobaczyć swoje dzieci pracujące. Światowy Dzień Osób z zespołem Downa w roku 2013 jest zatem pod tym hasłem: CHCĘ PRACOWAĆ! by jutro było inne.

Na samym początku bardzo chcę podziękować Piotrowi, Agacie, Soni i oczywiście Tomkowi za jego udział. Chciałem też podziękować całej Ostoi za tegoroczny wspólny trud zdjęć, przygotowań…także do wyjazdu do Budapesztu!

W tym roku znów nam się powiększyła liczba krajów w projekcie organizowanym przez DSI i niesamowitego Andrew Boysa, który całe te Światowe Spotkanie organizuje! Wśród uczestników jesteśmy jak zawsze :)

image

 

W tym roku uczestniczyły już 62 kraje, jest nas co raz więcej. Polecajcie też innym i uwierzcie, że przyszłość może być inna.

Komentarze

1 Komentarz do ““CHCĘ PRACOWAĆ!””
  1. Tin pisze:

    Jak zwykle… po wizycie na tej stronie jestem maksymalnie naładowana pozytywną, wiosenną energią. :-) Film, tak jak w ubiegłym roku, świetny, motywujący, nie przesłodzony, nie patronizujący, nie idealizujący – taki jak powinien być, bo mówi prawdę o pracy.

    Przyznam, że powoli klaruje mi się mocne, konkretne marzenie i plan – założenia spółdzielni pracy dla osób z ZD. Nie, nie jestem pedagogiem, jestem młodym przedsiębiorcą. Nie chcę czekać, aż mój synek dorośnie. Chcę pracować z ludźmi, dla których praca to coś więcej niż umowa i wypłata. :-)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...