Coming DOWN The Mountain, czyli bracia

kwiecień 10, 2010 by
Kategoria: Filmoteka

Przez te nasze filmy, ludzie z całego świata prześwietlają naszą stronę i…wskazują, że pominęliśmy coś…Dzisiaj:”Coming DOWN The Mountain” produkcji brytyjskiej. I jak to go przetłumaczyć, ten wieloznaczny angielski. Próba:

“Schodząc z gór z osobą z zespołem Downa”, choć mogłoby też to znaczyć: Schodząc z góry :), ale należy popatrzeć na treść :)

Film ten jest pierwszą produkcją Marka Haddona i ma specyficzne cechy jego stylu. Oryginalny 90minutowy film, był pełen śmiechu i radości, który towarzyszył niecodziennemu związkowi pomiędzy dwoma braćmi. Dawid (Nicholas Hoult) zakochuje się po raz pierwszy. Jedynym problemem jest jego 17 letni starszy brat Ben (Tommy Jessop), który ma zespół Downa.

W polskiej bazie filmowej, ten produkt zatytułowany jest: “Z górki”

1

więcej tutaj: http://www.filmweb.pl/f520331/Z+g%C3%B3rki,2007/opisy

Ponoć tutaj można ściągnąć film za darmo: http://www.vo2ov.com/-st-hf-fs-up-Coming-Down-the-Mountain-2007-_425254.html

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “Coming DOWN The Mountain, czyli bracia”
 1. joł pisze:

  ok mam nadzieje ze ktos odpisze:D ogladalam poczatek tego filmu i wydaje sie mega ale nie moge nigdzie znalesc z lektorem badz napisami PL. Prosze odpiszcie jezeli wiecie gdzie moge sciagnac : )

 2. jarek pisze:

  Ja widziałem ten film tylko w oryginale.

 3. trigo pisze:

  Kilka dni temu był w wersji polskiej w telewizji

 4. DUDEK pisze:

  Ja widziałam w zeszłym roku w polskiej TV, polecam :) pewnie jest do ściągnięcia w necie z napisami dla zainteresowanych :)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...