Downtown po szwajcarsku, tak tak po szwajcarsku :)

marzec 29, 2010 by
Kategoria: 2010

1

Jak dostałem tego maila od Richarda nie wierzyłem, patrzyłem i … to nie jest ściema…to jest prawie Downtown, tylko że po szwajcarsku.

Ale po kolei :)

Tak napisał Richard:

We had a very successful World DS Day last Sunday, with a fashion show sponsored by a department store in Zurich. Teenagers and children with DS were on the catwalk showing the sponsors spring collection, and all the models were allowed to keep the clothes. They were accompanied by famous actresses, singers, athletes (Denise Bielmanm, maybe you know her? She is a world famous ice skater) and people from tv, in order to secure wide media coverage. The media will do ANYTHING to show what famous people are doing on weekends, and so it worked out very good for our children – the event was published in national newspapers, tv and radio. I was able to get Tim Wielandt, who was Mr. Switzerland a few years ago, to moderate the fashion show.

Czyli:

Mieliśmy świetny Światowy Dzień Zespołu Downa w ostatnią niedzielę, z pokazem mody sponsorowanym przez sklep odzieżowy w Zurichu. Młodzież i dzieci z ZD miały pokaz mody, kolekcji wiosennej przygotowaną przez sponsora. Co ciekawe wszyscy prezentujący odzież mogli swoje ubrania zatrzymać. Na wybiegu występowali razem ze słynnymi aktorkami, artystami, sportowcami (Denise Bielmann, może Ty znasz ją? Ona jest słynną na świecie łyżwiarką figurową) oraz z ludźmi z TV, aby zabezpieczyć jak najszerszy przekaz medialny. Zazwyczaj media nie pokazują co robią słynni ludzie na weekendzie i to świetnie się zgrało z naszymi dziećmi – NASZE WYDARZENIE było prezentowane wszędzie w gazetach, TV i radio. Ja nawet byłem w stanie przekonać  Tima Wielandta, który zdobył tytuł Mistera Szwajcarii kilka lat temu, aby prowadził cały show.

Muszę Wam powiedzieć, że wszystko wygląda super. RICHARD it is great job! Popatrzcie sami :)

1

Na wybiegu…

2

…za kulisami…

i jeszcze raz z wybiegu :)

 

i z poziomu wybiegu :)

…a tu oprawa medialna, nic tylko pozazdrościć… i po niemiecku….

 

1a

…i po francusku…

1b

…i jeszcze raz po niemiecku…

1c

Richard how could you do that?!

Komentarze

1 Komentarz do “Downtown po szwajcarsku, tak tak po szwajcarsku :)”
  1. rudix pisze:

    Boskie!!!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...