Głosujmy na Jakuba!

Marzec 29, 2016 by
Kategoria: Sport

Jakub z tatą Markiem, zrobili film o jego sportowej pasji.

To jest film o Kubie:

https://www.youtube.com/watch?v=00dnEJPaHYE

 

image

Film o sporcie Jakuba został zakwalifikowany do konkursu na frankfurckim Downsportler Festivalu.

Na stronie: http://www.down-sportlerfestival.de/index.php/danke-fuer-ihre-stimme.html można głosować już na Jakuba jako talent w kategorii sport. Aby zagłosować należy zaznaczyć , na samym dole strony, pod filmikami, Jakub 23 Jahren i kliknąć abstimmen.

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Głosujmy na Jakuba!”
 1. Tato Kuby pisze:

  Dziś odbyliśmy pierwszy w tym sezonie trening na stadionie lekkoatletycznym: rzut oszczepem, rzut dyskiem, rzut młotem , pchnięcie kulą i bieg na 100m, choć trochę kropiło. Całą zimę spędziliśmy na sali (trening koordynacyjny i siłowy). Razem 4 razy w tygodniu plus jazda konna i basen. Trenujemy jak prawdziwi profesjonalni sportowcy, pod okiem trenerów w klubie sportowym i szkole sportowej.
  Nasz film składa się z fragmentów treningu sprzed blisko trzech lat, nie da się zbyt dużo i może trochę śmiesznie pokazać w tak krótkim czasie, ale obiecujemy niedługo dłuższy film . Szkoda tylko, że nie mam materiałów z czasów kiedy zaczynaliśmy, ale uwierzcie, że systematycznym treningiem można zrobić fantastyczne rzeczy, nawet jeżeli wydają się one na początku niemożliwe.

  Pozdrawiam
  Tato Kuby

 2. Jola pisze:

  ja juz zaglosowalam, Jakub ma 30 % !!!!!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...