Kuba na zawodach w Niemczech

sierpień 1, 2022 by
Kategoria: Sport

Kuba dla mnie jest najlepszym przykładem jak wiele można uzyskać ciężką pracą. Od lat mam przyjemność obserwowania jego osiągnięć sportowych, więc i tym razem nie mogło zabraknąć tej informacji, za co dziękuję Tacie Kuby.

Krajowe mistrzostwa Olimpiad Specjalnych w Niemczech odbywały się w Bawarii od 19-tego do 24 lipca. Nie mogło nas tam zabraknąć i udało się zrobić trochę zdjęć, aby Wam pokazać jak wyglądają zawody w Niemczech.

Jakub trenował solidnie przez zimę i wiosnę w katowickim klubie Olimpijczyk pod okiem trenera Safara Alijewa cztery, pięć razy w tygodniu. Wzmacniał nogi i poprawiał koordynację. Wysoka forma przyszła w kwietniu – maju, i wtedy też dostaliśmy telefon z Kajetan o terminie zabiegu. Długa przerwa w treningach i powrót do lekkiego treningu nad morzem w końcu czerwca. W lipcu tylko kilka treningów w Zespole Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej i po podróży znad morza zaraz podróż do Ratyzbony, a w głowie różne myśli. Zwyciężył silny charakter  Kuby. W środę szóste miejsce na 100m , ale w czwartek srebrny medal w pchnięciu kulą i brąz w oszczepie po zaciętej   walce i poprawianych wynikach przez zawodników w kolejnych seriach. Powrót w niedzielę w doskonałym nastroju i mnóstwo gratulacji.

Kuba i jego rodzina

P1120150

P1120162

P1120072

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...