Ironman w Warszawie.

wrzesień 2, 2021 by
Kategoria: Wydarzenia

Ironman już 5 września w Warszawie! To jest ten weekend. Pisałem o tym już wcześniej ale przypominam się. Jak donosi mi Beata, razem z Filipem będzie biegł Sebastian Ślósarczyk- też z zespołem Downa – razem z Filipem tworzy team! Polecam kibicujcie im!!!

https://www.zespoldowna.info/ironman-polska-z-filipem-walickim.html

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Ironman w Warszawie.”
  1. Jasiuleczek pisze:

    Chciałabym się podzielić wrazeniami z wakacji w Turcji – byliśmy z naszym 3 letnim synem z z d.Bylam zaskoczona tym, jacy przyjaźni ludzie tam mieszkają – nie tylko obsługa hotelu, ale też ci, którzy spędzali tam urlop. Już po jednym dniu wszyscy znali naszego Jasia, podchodzili do niego, przytulali, bawili się z nim.Podszedl też do nas pan z 20 – letnim synem z zespołem Downa.Okazalo się, że jego syn pracuje w recepcji tego hotelu i wybiera się na studia z zakresu turystyki. Niestety syn znał tylko turecki i niemiecki – my nie, więc nie porozmawialiśmy z nim, jedynie z jego ojcem po angielsku. Bardzo podbudowało mnie to spotkanie,

  2. Jasiuleczek pisze:

    Pan opowiadał nam, że jego syn jest wspaniały, nasz też i należy w nich wierzyć, bo osiągną wszystko, czego pragną. Bardzo miłe i dające wiatr w żagle.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...