Jaś ma “WIOSNĘ”

Każdego roku na wiosnę dzieci maja przeskok rozwojowy, tak było z Kamilem i tak jest z Jasiem. Oprócz leków, suplementów, miłości i rehabilitacji, to WIOSNA zmienia nasze dzieci najbardziej Uśmiech.

Jaś w grudniu skończył 7 lat, czyli ma ich już 7 i 5 miesięcy. W tym roku przyszedł czas na czytanie wszystkiego, wszędzie. W przedszkolu jak wchodzi przeczyta na początek wszystkie imiona dzieci w szafkach. Potem idzie czytać tytuły ogłoszeń. Krótkie wyrazy, tytuły, nazwy produktów w sklepie, reklamy na budynkach, nagłówki w gazetach to jest to z czym Jaś lubi się “zaprzyjaźniać” bardziej. Ja widzę w tym ogromny postęp, gdyż Jaś wykorzystuje  swoje umiejętności. Na tych filmikach widać jak Jaś bierze swoje zadanie domowe (sam bez przymuszania) i czyta.


Czytanie staje się jego pasją. Niektóre słowa próbuje “przeczytać na pamięć”. Szczególnie to widać gdy wieczorem przed spaniem zabieramy się do naszych lektur.

Oprócz czytania pojawiły się całe, długie piosenki i wierszyki w repertuarze Jaśka. Przez 40 minut powrotu z przedszkola do domu umie powtarzać różne teksty.

Jas w tym momencie kończy serię cerebrolizyny, ma EGCG, cholinę,kurkumę,omegi z q10.

Komentarze

1 Komentarz do “Jaś ma “WIOSNĘ””
  1. Asia Sikora pisze:

    Jaś jest super zdolnym chłopczykiem :-D

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...