Klinika okulistyczna w Greifswaldzie (Niemcy)

listopad 13, 2009 by
Kategoria: Specjaliści i Poradnie

Drukuj

Greifswald – Kliniki und Poliklinik fuer Augenheilkunde:

http://www.medizin.uni-greifswald.de/augen/

Tel. do sekretariatu:

0049 3834 8659 28

sekaugen@uni-greifswald.de

Tel. do polskiego asystenta (Artur Mojsa) :

0049 3834 8659 44

0049 3834 8659 27

arturmojsa@wp.pl

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Klinika okulistyczna w Greifswaldzie (Niemcy)”
  1. Albert pisze:

    Polecam, chociaż zalecam dodatkową wizytę w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie często operacje odpłatne w Niemczech można wykonać na NFZ – chociaż do sprawdzenia jakość usługi. W bardziej skomplikowanych zabiegach polecałbym jednak Niemcy – w tym przypadku można się również starać o opłacenie zabiegu przez NFZ, ale pod warunkiem, że takiego zabiegu nie można wykonać w Polsce.
    Trzeba jednak zawsze być czujnym. W CZD tam gdzie to możliwe to doradzają, aby poczekać z zabiegiem – patrzą bardziej całościowo na pacjenta. Nie zawsze bowiem zabieg w danym momencie jest konieczny i wskazany. W Niemczech można się spotkać z poglądem, że jak coś dolega to natychmiast operujmy. Takie były moje doświadczenia z Mateuszem.

  2. matuni pisze:

    ja tez mam synka Mateuszka i powiem szczerze ze nigdy nie pojade juz do do CZD moj synek po badani okulistycznym ma do tej pory lęki nie jestem zadowolona z podejscia lekarzy i badan dla mnie to jak fabryka wszystko tasmowo wiem ze czeka na konsultacje duzo dzieci i czeka sie dlugo ale ja juz nigdy wiecej tam nie pojade jesli chodzi o klinike okulistyczna moze a raczej wiekszosc ma inne zdanie ale po to kazdy ma prawo napisac swoja opinie.pozdrawiam

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...