Okulistyka wskazania Mamy.

Grudzień 23, 2009 by
Kategoria: Specjaliści i Poradnie

Jeśli chodzi o opiekę okulistyczną mojego syna, są to Katowice. Szpital Kolejowy ul. Panewnicka 65- Prof. Wylęgała, ordynator oddziału okulistycznego, tel. do rejestracji: 32 6053583 ( tylko w godzinach 12-14 odbierają), rejestracja odbywa się na czwartki między g.7,30- 11,00. Profesor jest świetnym specjalistą, profesjonalista i człowiek z ogromną kulturą osobistą. Trzeba mieć skierowanie do tego szpitala, bez niego nie przyjmą. To jest ośrodek specjalizujący się w rogówkach, ale z tego co widzę od 2 lat, to nasze dzieci z ZD przychodzą z różnymi sprawkami do tego szpitala i nie tylko do Profesora.

We Wrocławiu polecam dr Annę Barć ( co do imienia pewna nie jestem), na Chałubińskiego, poradnia dziecięca jest również tylko w czwartki. Młoda, miła i mądra, nasze dzieci fajnie traktuje. Przyjmowała kiedyś na Chałubińskiego w poradni zezowej, bo też w tym ma jakąś specjalizację, ale już tej poradni tam nie ma, chyba, że coś się zmieniło i przyjmuje po prostu w poradni dziecięcej, trzeba się do niej rejestrować. Ja do niej już nie chodzę, odkąd jestem w Katowicach od 2 lat. Ze względu na syna jestem u p.doktor  Korendowicz na Żeromskiego 62 ( poradnia zezowa i niedowidzenia u dzieci), którą jako specjalistę mogę polecić.

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BARBARA KORENDOWICZ
ul. ZEROMSKIEGO 62/59
50-312 WROCLAW
tel.: (071)322 72 10

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Okulistyka wskazania Mamy.”
  1. Albert pisze:

    Ja też polecam doktor Korendowicz. Opiekuje się Mateuszem. Poza tym mogę polecieć również doktor Kanigowską z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

  2. Jarek pisze:

    ALbert, proszę podaj może na maila [email protected] dane szczegółowe jak trafić do doktor Kanigowskiej, a ja to umieszczę na stronie w wersji artykułu. Z góry dziękuję!
    Jarek
    PS mam nadzieję, że każdy kto ma swoje pozytywne doświadczenia poleci nam swoich lekarzy.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...