Pływanie – “Pozwólcie mi być odważnym”

Maj 11, 2010 by
Kategoria: Sport

Już mi się wszystko kręci i nie pamiętam czy to już było! Uff! Ale ten film znów dedykuję tym wszystkim, którzy chcą zacząć od “początku” by dać satysfakcję z życia poprzez sport.

Tutaj zobaczycie z ciepłej Florydy wspaniały krótki film pokazujący jak ważny jest sport dla naszych najbliższych. Pływanie, które daje szanse na sukces o którym nikt wcześniej nie myślał :)

Marek popatrz, tutaj nie musi być nic specjalnego. Ludzie trenują, chcą i mogą wziąć udział w Olimpiadzie! Dla mnie niesamowite jest to, że jeżeli chcą pływać to pływają, a marzenia…cóż co niektórzy chcą grać w piłkę nożną i grają. Świetne!

Komentarze

1 Komentarz do “Pływanie – “Pozwólcie mi być odważnym””
  1. Tata Kuby pisze:

    Człowiek- niepełnosprawny polski zawodnik, który cierpliwie i systematycznie trenuje, bo stało się to jego pasją. Ktoś, kiedyś pokazał mu, czym jest sport, czym jest rywalizacja, czym jest zwycięstwo i porażka. On to pamięta, tęskni i wierzy. Wierzy ojcu , z którym trenuje i ogląda kalendarz Olimpiad Specjalnych z zaznaczoną datą swojego startu w Kielcach. Otwiera kartki na kolejnych stronach i pyta kiedy będą zawody. Wierzy też Olimpiadom.
    Może brakować wszystkich inntch rzeczy: programu rodzinnego, programu zdrowotnego, wielodniowych szkoleń w Istebnej, ale nie może brakować zawodów i treningów. Pytajmy o zawody w różnych dyscyplinach, zwracajmy się o ich organizację, zwracajmy się z oferta pomocy w organizacji, zwracajmy się o zamieszczanie list zawodów w internecie, zwracajmy się o dostępność zawodów w i nnych regionach. Zwracajmy się o pełną informację w internecie o zawodach, losowaniach itd. Sport jest równie ważny jak edukacja i praca w życiu naszych dzieci.
    Zawody nie mogą odbywać się rzadziej, niż Swięta Bożego Narodzenia.
    Marek

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...