Profesjonalny trening przed zawodami

luty 25, 2010 by
Kategoria: Filmoteka

Ten kto nie trenował, ten nie wie: PRAWDZIWYM WYZWANIEM JEST TRENING! WYTRZYMAĆ BY WYGRAĆ! Osoby w ramach Olimpiad Specjalnych normalnie trenują by osiągnąć to co dla nich wydaje się być niemożliwe. :)

Komentarze

1 Komentarz do “Profesjonalny trening przed zawodami”
 1. Tato Kuby pisze:

  Trenig jest ok. Taki trening ogólnorozwojowy nietrudno jest prowadzić nawet we własnym zakresie, w szkole, czy siłowni. Potrzebny jest jescze trening specjalistyczny.
  Największym problemem Olimpiad Specjalnych w Polsce są jednak zawody, których jest niezwykle mało. Sądziłem, że po ELIOS w Warszawie sytuacja się zmieni. Myślałem, ze jeżeli Igrzyska w Irlandii przyniosły ogromny dochód to tak samo stanie się w Polsce, w konsekwecji później zostaną one przeznaczone również na organizowanie częstych zawodów.
  Tymczasem ostatni wpis w książeczce mojego syna dotyczący udziału w lekkoatletycznych zawodach regionalnych w Pszczynie to 30 wrzesień 2008. Wcześniej dwa wpisy o udziale w zawodach w Katowicach i to są wszystkie zawody regionalne od 2005 roku. Trenujemy natomiast codziennie i rozwój syna jest wspaniały (trenig siłowy, trening ogólnorozwojowy, ujeżdżanie konia, zajęcia na basenie, biegi i pchnięcie kulą), chęć startu ogromna . Zamiast startu są medale i zdjęcia z Kielc.
  Jeżeli liczba zawodów lekkoatletycznych w Polsce jest tak mała to nie rozumiem dlaczego nie można organizacyjnie połączyć kilku sąsiadujących regionów np: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, bielskiego i wtedy przy niewielkim wzroście kosztów organizacji kazdy z zawodników stanie się uczestnikiem kilku zawodów w roku.
  Może chociaż tę propozycje zechcą rozważyć organizatorzy Olimpiad w Polsce.

  Marek

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...