Przygotowania do Buddy Walk w październiku w USA idą pełną parą

sierpień 25, 2023 by
Kategoria: U przyjaciół

Od początku fascynował mnie ten typowo amerykański projekt. Od momentu, gdy centralnym punktem wydarzeń jest prezentacja osób z ZD na najważniejszym nowojorskim placu, na Times Square, robi to na mnie jeszcze większe wrażenie.

Jest ono przygotowywane  w iście amerykański sposób. Skoro ma to być wydarzenie centralne, dla wielu “pochodów przyjaciół” Buddy Walk, wspierających osoby z ZD, to mamy wręcz konkurs we wszystkich stanach USA, by znaleźć się w Nowym Jorku na telebimie i być kluczowym przesłaniem dla całej Ameryki. To tak jakby na centralnym skrzyżowaniu Warszawy włączyć prezentację mulimedialną o osobach ZD, do której w każdym województwie jest przeprowadzany konkurs, który jest transmitowany przez lokalne telewizje i media. To jest rozmach i to jest medialne budowanie przekazu o tym, że osoby  ZD są i mogą więcej.

W tym roku będzie pokazana między innymi ta rodzina.

https://www.youtube.com/watch?v=huNRpXKvCyo

image

Brat z siostrą obydwoje z ZD. Popatrzcie na to, że do października wciąż daleko, a już o tym wydarzeniu można zobaczyć w wiadomościach, przeczytać w gazetach. To jest świetny pomysł by włączać osoby z ZD, by mówić o osobach z ZD, by kreować rzeczywistość dla osób z ZD. Wciąż żałuję, że tego nie mamy w Polsce.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...