Roisin de Burca “twarz” Down Syndrome Ireland

Marzec 17, 2016 by
Kategoria: U przyjaciół

Roisin jest na tej stronie obecna już od kilku lat. W roku 2009 była stypendystką Bank of Scotland i tak zwróciłem na nią uwagę. Pet Clarke jest zarówno szefem DOWN SYNDROME Ireland jak i członkiem EDSA. W sprawach społecznych, prezentuje najwyższy poziom, innowacyjność i niewiarygodny upór w dążeniu do realizacji celu. Obecność tych dwóch osób w programie zatrudnienia osób z ZD powoduje, że będę obserwował ich działania w najbliższym czasie. Może będziemy mogli z tego skorzystać.

http://www.zespoldowna.info/roisin-de-burca.html

Roisin dziś jest osobą z ZD na którą patrzy się w Irlandii. Jest jedną z 7 dzieci. Jest zapaloną sportsmenką trenuje Taekwondo i pływa kajakiem górskim. I jest chyba (tego na 100% nie wiem) jedyną osobą z ZD, która do tej pory uzyskała Leaving Cert na 3 poziomie.

http://www.zespoldowna.info/angielski-matematyka-catering-hotelowy-turystyka-administracja-edukacja-spolecznato-lista-egzaminow.html

Kończąc edukacje staje obecnie wobec problemu niezależności, dostania pracy. Ten element jej życia obecnie jest propagowany przez DOWN SYNDROME Ireland. Rosie chce przesłać tą informację dla wszystkich: “ Jestem człowiekiem, a nie zespołem”. I liczy na to, że dostanie pracę.

W związku z tym projektem będę miał możliwość obserwowania jej kariery, o czym będę starał się Was też informować i trzymam za nią kciuki.

image

http://connachttribune.ie/connemara-graduate-shines-light-on-life-with-down-syndrome-900/

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...