To już milionowe imperium, czyli skarpetkowy business osoby z zespołem Downa

kwiecień 29, 2021 by
Kategoria: Moja praca, mój dom

O Johnym piszę już wiele lat. Od 2016 roku jak pamiętam. Dzięki pomysłowi Ojca, powstało przedsiębiorstwo, które dynamicznie się rozwija. Lubię do tego wracać, gdyż abstrahując od Johna, jest przykładem jak świetnie można zaprogramować funkcjonowanie dużego, wielomilionowego przedsiębiorstwa.

https://newzhook.com/story/businessman-with-down-syndrome-johns-crazy-socks-john-cronin-employment-disabled-disability/

image

Czytam kolejny artykuł o Johnym i widzę postęp. Zatrudnia w swojej firmie osoby z ZD i autyzmem. To co pojawia się w tym artykule, a dla mnie jest najważniejsze to zdanie jego Taty:

„Olimpiady Specjalne pomogły Johnowi stać się liderem i przedsiębiorcą, jakim jest dzisiaj. Nauczył się dyscypliny i pracy z nastawieniem na długofalowy cel ”.

I znów sport tak rozwija.

Czytając całą historię Johna, trudno by się nie zgodzić z Tatą Johnego. Rzeczywiście jego osobowość była tutaj mechanizmem sukcesu. W momencie wejścia w kampanie “różnorodnych skarpetek” przedsięwzięcie się szybko rozwijało a Johny musiał umieć spotkać się twarzą w twarz z prezydentami, politykami, celebrytami. Nie każdy to potrafi i umie to zrobić. Dlatego ja podziwiam ten projekt.Warto wrócić do niego i czytać, bo jest 100% przykładem sukcesu

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...