“Dla kogo prowadzisz stronę?”

Styczeń 4, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Nie każdemu podobają się moje poglądy i to rozumiem. Co 3 miesiące z kalendarzem w ręku pojawia się pytanie: po co to piszę i dla kogo. Jak zawsze odpowiadam: robię to dla siebie a jak ktoś skorzysta przy okazji to będę się cieszył.

Kto czyta to co piszę? Nie wiem i wiem. Nie wiem bo nie chcę wiedzieć, wiem bo dzwonicie i piszecie.

Dlaczego Wam nie pasuje to co piszę? Wydaje mi się, że to jest za trudne i nie każdy z Was jest w stanie obejmując całość wiedzy, tak jak w tym momencie ja, wyjść poza to co mamy dziś. Trudno zobaczyć jutro, gdy ma się problem z tym co jest dziś. Ja to rozumiem.

Dlaczego Wam to pasuje co piszę? Bo chyba nikt tego nie pisze co ja i trudno porównać…nawet jeżeli moje wpisy są słabe to nie można ich porównać.

O co najwięcej się pytacie? Zespół Downa jest najrzadziej poruszanym tematem. Autyzm to trzeci najczęściej poruszany temat, raki drugi i pierwszy jak utrzymać ciążę, jak zajść w ciążę.

Co mnie najbardziej zaskakuje? Świadomość zdrowia i jak analizować swój stan zdrowia. Ten trend rośnie i to mnie cieszy. Dzięki temu pojawiają się pytania nad którymi muszę myśleć. Cieszy mnie to tym bardziej.

Czego spodziewam się w 2018 roku? Trudnych tematów, bardzo trudnych tematów bo wiedza idzie do przodu, a nie ma ludzi którzy CHCIELIBY JĄ ANALIZOWAĆ I POPULARYZOWAĆ. Szkoda, bo dla mnie jest to bardzo trudne.

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do ““Dla kogo prowadzisz stronę?””
  1. Anna Parakiewicz pisze:

    Dziękuję za każdy wpis, cenne źródło wiedzy, korzystam z tych informacji osobiście i korzystają moi pacjenci, łączę pozdrowienia Anna Parakiewicz

  2. Chmielewska pisze:

    Jarku jak tylko mam chwilę to czytam wszystko co dotyczy Zd .Mam synka Marcelka , którego to dotyczy.Dzieki Informacjom zawartym na Twojej stronie wiem jak mogę pomóc mojemu dziecku.Musze Ci też podziękować za wiarę ,dziś Marcelek ma zdrową siostrzyczkę ,dzięki Twoim artykułom wiedziałam jak mam przygotować się do narodzin.Nie zrezygnowałam z bycia mamą poraz kolejny bo wiedziałam dzięki Tobie jak sobie pomóc.Czekam na każdy nowy wpis z wypiekami na twarzy.Dziekuje

  3. Can pisze:

    Dziękuję za krytykę moich emocji, ale powtórzę się: to są moje poglądy i jeżeli ktoś ma inne zdanie to szanuję to i akceptuję…ale nie będę ich kasował zmieniał nawet jeżeli się mylę. Przepraszam wszystkich tych którzy uważają że się mylę. Dziękuję za krytykę to mnie motywuje.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...