2010.03.08 – ROZDAJEMY!!!!

marzec 8, 2010 by
Kategoria: 2010

WWW.ZESPOLDOWNA.INFO jest szczęśliwy, bo MOŻE ROZDAĆ WSZYSTKIM pierwszym CHĘTNYM zaproszenia na premierowy pokaz DOWNTOWN COLLECTION!

1

Pisałem już wcześniej o tym wydarzeniu tutaj: http://www.zespoldowna.info/downtown-od-piotra/

film tutaj:http://www.zespoldowna.info/downtown-collection/

i tutaj:

http://www.zespoldowna.info/jak-powstawal-downtown-pisze-piotr-sliwowski/

Podsumowując: wszyscy Ci, którzy chcą zjawić się 21 marca na premierze DOWNTOWN COLLECTION o godzinie 12.00 w Warszawie w Kinie Muranów, mogą dostać od nas zaproszenia. Wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem, ilością chętnych na nasz adres:

[email protected]

Trochę się pochwalę, ale www.zespoldowna.info wyśle film w Świat. Z pewnością pojawi się w dwóch telewizjach japońskiej i niemieckiej, a trafi w postaci DVD z pewnością do 43 krajów, a chcemy być w 78 :)

Trzymajcie  kciuki :)

Komentarze

1 Komentarz do “2010.03.08 – ROZDAJEMY!!!!”
  1. Iza pisze:

    Jarku! Oczywiście, że będziemy trzymać kciuki i to bardzo mocno, bo ten film wart jest tego, żeby obejrzał go CAŁY ŚWIAT. Życzylibyśmy sobie, żeby ten projekt stał się naszym towarem eksportowym! Pan Piotr Śliwowski, powiedział o ludziach z ZD cenną rzecz, że w życiu nie spotkał prawdziwszych ludzi. I tak właśnie wygląda Świat Downów: jest szczery, niezakłamany i pełen miłości. Dla wszystkich. Ja też bardzo chciałabym mieć ten film na DVD., bo wiem, że będę oglądać go codziennie!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...