"W POLSCE LECZY SIĘ ZESPÓŁ DOWNA – WYKREŚLAJĄC Z LISTY NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI".

sierpień 28, 2023 by
Kategoria: Orzecznictwo

Pani Doktor po komisji orzeczniczej, z góry zasugerowała byśmy wnieśli zaskarżenie decyzji do Sądu na jej maksymalną decyzję 5-letnią. Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy, który nas kontrolował w zakładzie, a sam ma brata z wadą genetyczną mówił jedno:”Nie certolcie się tylko do Sądu i tam wygracie z państwem, słabym państwem.” Wszystko to było w kontekście wady genetycznej jaką jest trisomia 21 chromosomu dająca kaskadę chorób i problemów nazywanych Zespołem Downa. Albo wada genetyczna jest uleczalna jak chce obecny rząd i państwo, które on reprezentuje, albo jednak nie!

To będzie bez względu czy nam się podoba, czy tez nie wpis polityczny. Jeżeli ten rząd w imię religii chce chronić każde poczęte dziecko, to dlaczego od razu stawia dla niego bariery, dla jego rodziców ograniczenia, gdy się urodzi. A może ono mogłoby godnie żyć z wsparciem tego rządu? W kwestii niepełnosprawności od początku ten rząd robi to tak:

ZGODNIE Z RELIGIĄ MACIE RODZIĆ, A POTEM MACIE WEGETOWAĆ JUŻ BEZ RELIGII.

Zatem jak KOBAS podesłał mi link, mówiący o tym, że wada genetyczna trisomia 21 chromosomu może być w każdej chwili uleczona, gdyż tak to wynika z zapisów rządowych i jego organów, to po raz kolejny mówię CUD i proszę więcej o takie CUDA. Tylko niech one będą prawdziwe, a nie takie na pokaz.

https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/orzekanie-o-niepelnosprawnosci-mamy-liste-91-chorob

Jakie to wszystko nieprawdziwe i zakłamane.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “"W POLSCE LECZY SIĘ ZESPÓŁ DOWNA – WYKREŚLAJĄC Z LISTY NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI".”
  1. Małgosia pisze:

    Jarku, mają to zmienić i dopisać ZD.Taki jest komentarz Wdówika.

  2. kobas laksa pisze:

    jesli ten link wydaje się malomprofesjonalny, a komentowany na rządowej stronie artykuł gazety wybirczej stronniczy, to może informacja ze strony polskiej agencji prasowej PAP jest bardziej wiarygodnym zrodlem infirmacji:

    deklaracja sprzed trzech dni. lista niepełnosprawności miala byc wyslana juz kilka dni temu (PAP – Polska Agencja Prasowa). gdyby nie nasz protest mogłoby już tak zostać. https://www.rynekzdrowia.pl/choroby-rzadkie/Jest-lista-chorob-z-prawem-do-bezterminowego-orzeczenia-o-niepelnosprawnosci,248243,1024.amp MRiPS ma już gotową listę chorób, które będą uprawniały do bezterminowego orzeczenia o niepełnosprawności. Jak powiedział wiceminister Paweł Wdówik wykaz został już zweryfikowany i przekazany do Ministerstwa Zdrowia.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...