..a ORKIESTRA gra dalej, też dla nas!

Styczeń 12, 2019 by
Kategoria: Wydarzenia

Jutro ma być ten dzień…choć wielu najchętniej wymazałoby ten dzień z kalendarza. Jestem dumny z tego, że ORKIESTRA jest i będzie GRAĆ JUTRO po raz kolejny!

Ja już zagrałem i polecam Wam wszystkim grać z ORKIESTRĄ…i choć galerie i sklepy pozamykane, to możecie jutro wpłacić w dowolny sposób swoją cegiełkę na rzecz ORKIESTRY! Ja polecam i niech gra nam po koniec tego świata.

image

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24352313,wosp-2019-jak-wesprzec-pomaganie-ulatwiaja-np-mbank-facebook.html

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “..a ORKIESTRA gra dalej, też dla nas!”
  1. Can pisze:

    “Stop nienawiści”…historia uczy, że nikt się jej nie uczy.

  2. Can pisze:

    “Siostra Chmielewska do Owsiaka: Weź głęboki oddech i nie rezygnuj. To nie jest wina Orkiestry…Dobro zwycięża, choć czasem z lekkim opóźnieniem. Już zwyciężyło w wielu ludzkich sercach. Cena za nie tym razem jest wysoka. Twoje i Twoich bliskich cierpienie z powodu fali nienawiści. Śmierć człowieka. Przeżywamy to wszyscy. To nie jest wina Orkiestry. To wina nie-dobrych ludzi. Ufam, że kiedyś zrozumieją swój błąd. Jednak pamiętaj o rzeszy tych, którzy są Ci wdzięczni. Przemyśl, proszę. Czekamy”
    Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24364976,siostra-chmielewska-do-owsiaka-wez-gleboki-oddech-i-nie-rezygnuj.html#s=BoxOpImg1

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...