Co Janek osiągnął w szkole?

styczeń 24, 2019 by
Kategoria: Świadomy Jaś

Czytam ocenę poziomu funkcjonowania Janka w szkole i będę próbował pokazać teraz to, co Janek osiągnął pozytywnego w swojej szkole.

1.Janek odnalazł się bez trudu w realiach 4 klasy. Logistycznie jest samodzielny, sam przygotowuje się do lekcji, zna plan i porusza się po szkole samodzielnie.

2.Bardzo dobrze odnajduje się w społeczności szkolnej, wita się ze wszystkimi, ma dużą potrzebę komunikacji , ciekawi go życie.

3.Jest zintegrowany z klasą i ona z nim. Jaś jak potrzebuje umie zwrócić się o pomoc i ta pomoc nadchodzi, gdy o to prosi Uśmiech

4.Uwielbia się witać ze wszystkimi w sposób bardzo czuły i empatyczny…ale to wbrew pozorom jest wada, którą należy korygować.

5.Świetnie czyta i lubi się tym popisywać, ale nie zawsze robi to ze zrozumieniem.

6.Lubi kopiować czynności rówieśników na informatyce, dzięki czemu jest w miarę samodzielny w pracy z komputerem.

7.W zajęciach fizycznych bierze udział…zawsze ćwiczy i próbuje współzawodniczyć w grupie.

8.Janek dysponuje dużym zasobem słownictwa w języku angielskim, udziela odpowiedzi na pytania nauczyciela, czyta wyrazy, jest aktywny na lekcjach i uczy się materiału przy pomocy piosenek. Materiał staje się dla niego co raz bardziej trudny i nie nadąża za jego realizacją.

9.Dla mnie najważniejsze jest to czego nie uzyska w domu: komunikacja wciąż się poprawia, ma chęć by to doskonalić i ma wzorce….dla mnie bezcenne.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...