Joanna Urbańska, najlepsza nauczycielka w Polsce: Nasza szkoła potrzebuje reformy, ale nie rewolucji

luty 4, 2017 by
Kategoria: Projekt edukacji

Czytając wypowiedzi, nauczyciela wybranego w demokratycznym głosowaniu za najlepszego w Polsce, ma się już pewność: reforma edukacji jest błędem w tym wydaniu i w tym chaosie, robiona przez ludzi nie znających się po prostu na tym.

image

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21326995,reforma-jest-niezbedna-polskiej-szkole-ale-rewolucja-pis-u.html#BoxSpecLink

Komentarze

Liczba komentarzy: 5 do “Joanna Urbańska, najlepsza nauczycielka w Polsce: Nasza szkoła potrzebuje reformy, ale nie rewolucji”
  1. Can pisze:

    http://wyborcza.pl/7,75398,21341358,zamiast-grafenu-przerobka-wegla-naukowcy-krytykuja-podstawy.html#BoxGWImg “Kraj i władza, która cofa zegar wiedzy i historii, edukuje biedne kulturowo i emocjonalnie społeczeństwo, którym łatwo manipulować i sterować odrzucając dobrobyt setek lat rozwoju. To jak odrzucanie tolerancji na korzyść jednej i tylko jednej woli.Niekoniecznie tej akceptujacej inność”. To jest opis Średniowiecza, do którego zmierza nasza edukacja.

  2. Can pisze:

    Niezgadzasz się z reformą edukacji możesz zaglosować za referendum. We Wrocławiu jest to możliwe w ten sposób i jak znam życie jest to możliwe także w ten sam spośób w innych miastach. POLECAM: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,21340752,nie-zgadzasz-sie-z-reforma-edukacji-podpisz-wniosek-o-referendum.html

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...