Reforma edukacji jest źle “skrojona” dla naszych dzieci

luty 4, 2017 by
Kategoria: Projekt edukacji

Mam potwierdzenie z 4 ośrodków, że reforma jest kompletnie nie przygotowana dla naszych dzieci. Pytanie w MEN na ten temat nie otrzymało odpowiedzi. Pomimo tego, że została ona przygotowana na polityczne zamówienie, nie wolno tego tak zostawić i koniecznie powinniśmy się dopytywać, co z nią dalej. Przypomnę w 2018 roku nie będzie finansowania edukacji naszych dzieci w systemie “pieniądze za uczniem”, ale Ci którzy są za władzą, ją dostaną.

Najgorsze w tym jest, że MEN na tak postawione pytania nie reaguje, co oznacza że albo nie rozumie co robi źle, albo robi to specjalnie.

Ciekaw jestem bardzo spotkania comiesięcznego, rodziców niepełnosprawnych dzieci z MEN i co z tego wyniknie.

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do “Reforma edukacji jest źle “skrojona” dla naszych dzieci”
  1. Can pisze:

    Tak mało ludzi rozumie coś co jest najwazniejsze. Małe dzieci…szkoły nie ma, nie jest potrzebna. Duże dzieci…cóż nie da się jej zmienić w ciągu 3 miesięcy, gdy rodzice zaczynają się nią interesować. Mi zabrało to 7 lat, a Wam? Pomyslcie z tej perspektywy: http://m.tokfm.pl/Tokfm/7,110218,21479967,strajk-rodzicow-to-nie-sa-wagary-walczymy-by-wysluchano.html

  2. ewatina pisze:

    Mam pytanie gdzie można znlaleźć informacje na temat terminów owych spotkań MEN z rodzicami dzieci niepełnosprawnych?

  3. Can pisze:

    Nie wiem wszystkiego, ale jest to ściśle określona grupa osób któa została włączona do panelu. Spotkania odbywaja się o ile dobrze pamiętam raz w miesiącu. Na ten moment na pewno bierze w nich udział przedstawiciel Bardziej Kochanych i rodziców z Gdańska jako osoby reprezentujace rodziców dzieci z zespołem Downa.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...