Na Niedzielę”Przepraszam opiekunów osób niepełnosprawnych i ich samych za ten głos polskiego biskupa. To nie jest głos Kościoła. To tylko głos jednego z biskupów – napisał Lemański”

Kwiecień 29, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Ks.Lemański odważył się odpowiedzieć biskupowi na jego wypowiedź. Nie jestem tym zaskoczony, ale wiem, że to nie zmieni sytuacji kościoła.

“Kościół wypowiedział się w tej sprawie w jednym z sondaży. 90% Polaków (a więc również ogromna większość tych należących do Kościoła), uznało żądania środowiska osób niepełnosprawnych za w pełni uzasadnione. A co do "zaplecza politycznego", to emerytowany arcybiskup Hoser ma rację, tylko nie w odniesieniu do niepełnosprawnych i ich rodzin, ale wobec znacznej części polskiego episkopatu.”

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23335646,lemanski-przeprasza-za-slowa-abp-hosera-o-niepelnosprawnych.html#Z_MT

Komentarze

1 Komentarz do “Na Niedzielę”Przepraszam opiekunów osób niepełnosprawnych i ich samych za ten głos polskiego biskupa. To nie jest głos Kościoła. To tylko głos jednego z biskupów – napisał Lemański””
  1. Marek pisze:

    Opaśli biskupi w samochodach klasy premium negują potrzebę wsparcia osób najbardziej potrzebujących…powiedzieć żenada to nic nie powiedzieć…

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...