Pięć praw: prawo do opieki medycznej

Marzec 19, 2019 by
Kategoria: Po prostu życie

Jeżeli przyjmiemy rok 2010 za punkt odniesienia, to dostęp do opieki medycznej zapewnionej przez Państwo, dzisiaj nie istnieje. Osoba z ZD, osoba z chorobami metabolicznymi, neurologicznymi, przyspieszonym starzeniem się potrzebuje przez całe życie opieki medycznej. Obecne państwo, Polska zabrała i ograniczyła dostęp do służby zdrowia dla osób z ZD, a jeżeli ktoś się nie zgadza z tym stwierdzeniem to warto zobaczyć ile wydawało się w 2010 na dziecko z ZD w tym zakresie, a ile jest to obecnie. NIE MA OPIEKI MEDYCZNEJ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH GWARANTOWANYCH PRZEZ PAŃSTWO….

Polska religijna, stosuje zasady religijne jedynie co do urodzenia dziecka, a potem zabija je w imię prawa i zasad, nie dając dostępu do systemu opieki medycznej…strasznie pogmatwana jest ta moralność: “Nie zabijaj, bo ja zabiję na raty później”

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Pięć praw: prawo do opieki medycznej”
  1. S pisze:

    Brawo. Zgadzam sie. Wszyscy tacy obroncy zycia ,potepiaja ,,nie zabijaj ty podla kobieto,, bo ,,kazdy ma prawo zyc,, a potem odbieraja prawa do godnej opieki medycznej… Chyba dlatego …bo po co…to ciagle ludzi gorszego ,,boga,, i tak nic z nich nie bedzie….nie dadza potomka…nie zaloza rodziny…po co.
    .wieczna pogarda

  2. S pisze:

    Dlatego wole byc ,,kosmitką ,, i marzyc o inhibitorze niż nie marzyć wcale….

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...