“Protest niepełnosprawnych i ich opiekunów jest szalenie niewygodny dla PiS, i to więcej niż z jednego powodu. Po pierwsze, obecny wizerunek partii opiera się na przekazie: „wrażliwi wobec słabych, nieustępliwi wobec silnych”.”

maj 21, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Mamy bardzo techniczne rozegrany protest przez PIS. Na Youtube pozycjonowany jest Tusk z 2014…nie ma dzisiejszych wydarzeń. W mediach manipulacja typu TVP, że wszyscy są przeciwni protestowi, bo rodzice wszystko dostali a Karczewski i Szydło biją w protestujących: “…nie męczcie dzieci…bo dostaliście wszystko…” Są w manipulacji świetni.

Dzisiaj już wiem, że ten protest, PIS nie może zaakceptować, bo nie ma pieniędzy. Teraz jeszcze odwróciła się od nas Europa i legła cała obłuda ich doskonałości.

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23420307,z-kasa-unijna-moze-byc-znacznie-gorzej-niz-myslelismy-ciecia.html

Z drugiej strony ten cytat powiedział mi wszystko:

“Protest niepełnosprawnych i ich opiekunów jest szalenie niewygodny dla PiS, i to więcej niż z jednego powodu. Po pierwsze, obecny wizerunek partii opiera się na przekazie: „wrażliwi wobec słabych, nieustępliwi wobec silnych”. Protest demoluje ten wizerunek, pokazując, że PiS ma wrażliwość nie dla każdego potrzebującego. Po drugie, wychodzi hipokryzja tego obozu – oto domaga się zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej tak, żeby sprowadzać na świat wszystkie dzieci, nawet te śmiertelnie chore, a skąpi tym, które na tym świecie już są i wymagają pomocy.”

http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,23416261,pis-nie-wyobraza-sobie-polski-po-wyborach-w-ktorych.html#Z_BoxGWImg

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23422584,karczewski-o-protescie-w-sejmie-zal-mi-tych-dzieci-nie-moga.html

http://wyborcza.pl/7,155290,23404006,jak-rzad-rznie-glupa-pis-owskie-rozwiazania-problemow-rodzin.html#Z_BoxBizLink

Jednak przy super opanowanej technice demagogii i manipulacji, wierzę że PIS będzie musiał dogadać się z protestującymi. Patrzę na mój Wrocław i daje mi on pewną nadzieję, choć wiem, że nie wszędzie tak jest…

image

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23426605,panie-marszalku-pan-sie-nie-boi-skrzynski-pisze-list-otwarty.html#Z_BoxLokWrocImg

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23413130,tez-chcemy-byc-zauwazeni-i-piekni.html#Z_BoxLokWrocImg

image

…i mamy też aferę wielokrotnie większą niż SKOKI, i te mniejsze co były do tej pory ściśle z partią rządzącą powiązane…i trzeba będzie to przykryć w jakiś sposób…jednak kompromis i odtrąbienie sukcesu w rozmowach!?

image

http://wyborcza.pl/7,75398,23426761,getback-to-moze-byc-amber-gold-rzadow-pis-u.html#Z_mBoxNajcz

To jest argument, który wykracza ponad sondaże i doskonałość spin doktorów partii rządzącej. Ja w to wierzę.

Komentarze

1 Komentarz do ““Protest niepełnosprawnych i ich opiekunów jest szalenie niewygodny dla PiS, i to więcej niż z jednego powodu. Po pierwsze, obecny wizerunek partii opiera się na przekazie: „wrażliwi wobec słabych, nieustępliwi wobec silnych”.””
  1. Joanna Kozlicka pisze:

    Protest niepełnosprawnych jest dla PIS niewygodny- to prawda ale osobiście uważam , ze biorą Ich na przeczekanie . Nie boja się póki co .Protesty odbywające się w miastach mające na celu poparcie rodziców w sejmie są za małe . Wałęsa namawia do ogólnopolskiego poparcia .Mowi , ze trzeba znaleźć nowe , lepsze argumenty . Czy wizyta byłego prezydenta pomoże ?

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...