Przyszłość już będzie inna.

luty 25, 2022 by
Kategoria: Po prostu życie

Wczoraj spotykając się z 14 współpracownikami z Ukrainy widziałem ich łzy. To straszne usłyszeć w takiej sytuacji co Ci ludzie myślą, przeżywają. Historia uczy: totalitaryzmy niszczą życie kompletnie odcinając przeszłość, kształtując po swojemu przyszłość. Europa ma już nową przyszłość o jakiej nikt nie myślał. My rodzice dzieci niepełnosprawnych będziemy mieli jeszcze trudniej, będzie jeszcze więcej ograniczeń, wykluczeń i na to trzeba się przygotować. Historia uczy że WIELKIE PAŃSTWO POLSKIE nic nie znaczy, jedynie silni możemy być w grupie. Ciekaw jestem, gdzie są ci wielcy polscy politycy, którzy mówili, że Unii nie potrzebujemy, NATO jest zbędne. Gdzie oni są teraz na tych białych koniach walczących z najeźdźcą… propagandą.

Tatiana ucieka z rodziną, córką z ZD do Polski, a jeszcze nie dawno cieszyła się że poprawia się sytuacja na Ukrainie z dostępem do edukacji i zdrowia.

Trzymaj się dzielnie Tatiana, oby Ci się udało bo tylko tyle mogę zrobić w tym kraju, w tej epoce.

Komentarze

1 Komentarz do “Przyszłość już będzie inna.”
  1. marian pisze:

    No właśnie ci politycy udowodnili, że mają racje gdzie można sobie wsadzić międzynarodowe umowy. Dziś Ukraina mimo międzynarodowych zabezpieczeń uzyskanych po oddaniu broni jądrowej została sama.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...