Rząd nami manipuluje, czyli jak rząd z rządem podpisał porozumienie by nam nic nie dać.

Kwiecień 25, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Powiem szczerze, w moim życiu nikt tak nie manipulował, jak Ci przedstawiciele rządu. Nikt tak nie poniżał mnie jako rodzica jak Ci przedstawiciele rządu mający pieniądze na wszystko, tylko nie dla nas. Jak czytam to, to wciąż myślę, że PRL mógłby się uczyć od tych ludzi.

Gdy kłamstwo goni kłamstwo, a manipulacja goni manipulację…

image

“Jak się okazało, Krajowa Rada Konsultacyjna to jedna z kilku instytucji czy organizacji powiązanych z rządzącymi. Wśród sygnatariuszy umowy znalazła się Ewa Krawczyk, szefowa Fundacji "Pomóż Innym". Na Twitterze pojawiło się przypomnienie, że Krawczyk to także asystentka społeczna Kornela Morawieckiego, ojca premiera i posła z koła Wolni i Solidarni.”
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23316830,podpisala-porozumienia-ws-niepelnosprawnych-jest-asystentka.html#Z_MT

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Rząd nami manipuluje, czyli jak rząd z rządem podpisał porozumienie by nam nic nie dać.”
  1. Can pisze:

    Na to wygląda, że wsparcie osób protestujących z zewnątrz przynosi dobre rezultaty. Rząd złapał się na tym, że zmanipulowali sytuację i Minister Rafalska negocjuje.
    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ogolnopolski-protest-rodzicow-i-opiekunow-osob-niepelnosprawnych-elzbieta-rafalska-w-relacja/bwkvsjr

  2. Agnieszka pisze:

    Artykuł o akcji rodziców z 2014 roku “Disability and ethics. A parent action in Poland”. Niestety po angielsku.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...