Sobotnie objawienie…

maj 12, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

…w sobotę u protestujących rodziców nawet kardynał był…dla mnie inny CUD jest  ważniejszy: NAGLE OKAZUJE SIĘ, ŻE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH MAMY W POLSCE MASĘ. NAGLE OKAZUJE SIĘ, ŻE NIKT NIMI SIE NIE ZAJMUJE,  A ŻYJEMY W KRAJU CHRZEŚCIJAŃSKIM I MAMY PARTIĘ RZĄDZĄCĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ…tak wygląda “obrazkowa” opieka państwa nad tymi których trzeba wspierać, bez względu czy głosują, czy tez nie. PIĘKNY OBRAZEK UŚMIECHNIĘTEGO DZIECKA…ALEŻ TAK, WSPARCIE DOROSŁEMU NIE.

…ale zacznę od tego: CHCIAŁBYM ABY MOI CHŁOPCY UMARLI PRZEDE MNĄ…i rozumiem tego ojca, który myśli tak samo jak ja, a ja myślę jak on.

http://wyborcza.pl/10,152484,23387959,modle-sie-zeby-moje-dziewczynki-umarly-przede-mna-wstrzasajaca.html#Z_mBoxNajcz

image

Mój podziw i zrozumienie.

Największe wsparcie dla mnie to słowa tej kobiety, której ta władza choć uważa za “świętą” to nie wpuściła do sejmu.

“ To, co robi matka Adriana, matka Kuby, to jest wielkie bohaterstwo. Mówię wam, bo znam ten trud, jakim jest uczenie takich dzieci samodzielności. Oni muszą mieć codziennie ćwiczenia, muszą mieć nadzieję, że kiedyś ze swoich ciał, w których są uwięzione, przynajmniej tyle zyskać, żeby sami mogli wstać i pójść do toalety.

- Przyszłam tu prosić, żebyście pamiętali, że najważniejszą sprawą jest to, żeby najsłabsi mieli pomoc z naszej strony. Ale przyszłam także powiedzieć wam, że te heroiczne matki znam, uczyłam takie dzieci. Jestem żołnierzem, ale jestem nauczycielką. Przyszłam, bo moje sumienie nauczycielskie nie pozwoliło mi zostawić Adriana, Kubę, tych wszystkich, którzy potrzebują pomocy pilnie. Te matki potrzebują waszego wsparcia, bez tego nie zwyciężą – mówi Traczyk-Stawska.”

Jest to żołnierz Powstania, dziękuję Pani Wando, bo zdobyła się Pani na więcej niż rządzący i ich sojusznicy.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23389959,uczestniczki-powstania-wczoraj-nie-wpuscili-do-sejmu-gdy-dzis.html

Świetnie też wywołał do tablicy Cezary Żak, kardynała. Zgadzam się z nim, że: “Milczenia wam Bóg nie wybaczy”. Ten protest pokazał jak hierarchom kościoła zależy na władzy, a jak mało na wierze bo przypomnę słowa Hausera. Czasami chce się powiedzieć lepiej później niż wcale, ale szkoda, że tak mało w tym wiary drogi kardynale.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23389756,cezary-zak-w-stroju-ksiedza-apeluje-do-episkopatu-polski-milczenia.html#Z_Czolka3Img

image

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23383108,my-z-matek-walczacych.html#Z_BoxLokWrocImg

…i ten coming out, jak to we Wrocławiu Matki dzieci niepełnosprawnych mówią. Tylko dlaczego tego nie ma w partii rządzącej, w której w obecnym sejmie jest najwięcej rodziców dzieci z ZD w historii Sejmu! Nie ma ich na tym proteście, tak samo jak Kai Godek. Gdzie fanatyzm religijny, a gdzie życie…ja wiem gdzie jest ta granica.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...