“Ten rząd ma serce z kamienia, ten rząd musi coś zrobić. To nie jest problemem, że musimy wychowywać niepełnosprawne dzieci. To państwo jest problemem, że nie chce pomóc”

maj 17, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Pisałem te słowa wielokrotnie narażając się na Waszą krytykę i hejty. Dzisiaj po raz kolejny już publicznie to pada: ten rząd nie ma człowieczeństwa i jest dla władzy, nie dla ludzi. “"Pieniądze są na o. Rydzyka, są na grające ławeczki” dla nas nie ma.

image

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ograniczenia-wobec-protestujacych-w-sejmie-brak-czlowieczenstwa/1vf6c2z

image

To jest oblicze dyktatury patrzcie na to i zapamiętajcie:

“Podejrzewamy, że to celowa gra z nami – mówili w protestujący w Sejmie niepełnosprawni. Twierdzą, że kierownictwo Sejmu zakazało im spacerów, które dotychczas były możliwe. Mówią, że to "kara" za rozmowy z gośćmi i mediami.”

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23411672,niepelnosprawni-mamy-zakaz-spacerow-na-dworze-zostalismy.html

https://www.facebook.com/RodziceON/photos/a.897806603635820.1073741842.892455070837640/1694285917321214/?type=3

image

Komentarze, bo jest to już temat polityczny:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/komentarze-politykow-na-temat-ograniczen-wobec-protestujacych-w-sejmie/8l591wv

Pamiętajcie o jednym z tej lekcji: DEMOKRACJA POLEGA NA SZUKANIU KOMPROMISU, DYKTATURA BEZWZGLĘDNIE CHCE JEDYNIE ZAAKCEPTOWAĆ JEJ PUNKT WIDZENIA.

W krajach gdzie nie ma demokracji osobom niepełnosprawnym jest źle.

Komentarze

1 Komentarz do ““Ten rząd ma serce z kamienia, ten rząd musi coś zrobić. To nie jest problemem, że musimy wychowywać niepełnosprawne dzieci. To państwo jest problemem, że nie chce pomóc””
  1. Agnieszka pisze:

    Rząd w najmniejszym stopniu nie czuje się odpowiedzialny za działania systemu, który mu w końcu podlega. Każdy urzędnik państwowy mówi, “to nie ja tak chcę, to Państwo tak chce”. Tak samo usprawiedliwiali się oprawcy w obozach koncentracyjnych. Tłumaczyli się, że przecież oni wykonywali tylko polecenia wydane przez administrację. Na terenie Sejmu obecna administracja tworzy getto z systemem zakazów, czeka aż rodzice i ich dorosłe dzieci padną z wyczerpania.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...