To będzie ostatni mój wpis o emocjach związanych z protestem.

maj 22, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

PIS po wyborach wyzwolił złe emocje wśród Polaków. Nie są to uczucia dobre dla osób niepełnosprawnych, tym bardziej że są one kierowane jednoznacznie w kierunku braku tolerancji dla innej osoby. Nigdy też nie dostałem tyle hejtu co teraz. Ok ludzie przestali bać się wyrzucać z siebie kalumnie, ale ja odczuwam to jako zorganizowany i opłacony hejt po prostu. Żyjemy w świecie manipulacji i walki za wszelką cenę o władzę partii rządzącej i kościoła. Ja nie chcę o tym pisać.

Podziwiam rodziców za determinację, za to jak są Wielcy w swoim proteście i jak trwają pomimo “ścieżki” jaką PIS im przygotował. Nie mają już w tym momencie szans na pełne zwycięstwo, ale osiągnęli dużo i jeżeli ich wesprzemy jeszcze coś uzyskają, oby im się udało.

Świetnie oddaje tą sytuację ten artykuł…i żałuję że tylko onet i wyborcza o tym piszą, bo inni mają zakaz pisania relacji, tylko publikują ustawki. Jesteśmy w świecie goebelsowskiej manipulacji mediami…szkoda bo warto by było pokazać to wszystko z innej strony.

image

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,161770,23430381,najbardziej-brutalna-lekcja-polityki-w-tej-kadencji-pis-moze.html

Małostkowość ludzi z PIS widać nawet tutaj:

 https://wiadomosci.onet.pl/kraj/joanna-scheuring-wielgus-marszalek-zapowiedzial-ze-zaplace-za-wyzywienie/d3q7cx0

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23413998,pokraj-nad-pisla-andrzej-saramonowicz-uznalem-ze-karykatura.html#Z_MT

To nie polityka, to jest typologia Polaka…więc wyborcom partii rządzącej się to podoba.

Dla mnie jakie są wnioski?

1.Polska jest krajem nienawiści, im bardziej chrześcijański tym bardziej małostkowy i zawistny, tym mniej tolerancyjny.

2.Faszystowsko-narodowe poglądy zdrowych ludzi odbiją się na tych najsłabszych. Partia rządząca zrobi wszystko by to przykryć manipulując danymi, mediami, internetem, ja będę o tym pamiętał.

3.Każdy protest nawet jeżeli tego nie zakłada staje się zakładnikiem polityki…ja w ten sposób stałem się zakładnikiem walcząc z brakiem wsparcia osób niepełnosprawnych ze strony AWS i SLD, a potem reformą edukacji PO, a teraz z dyktaturą PIS. Dzisiaj jak zwykle dochodzę do wniosku, że będę szedł na wybory by głosować przeciw, a nie za kimś.

4.Ten protest nauczył mnie także dystansu do tych, którzy wciąż mówią o wartościach i chrześcijaństwie. W czasie kryzysu, to Ci piszą tony krytyki i hejtu, nie odnosząc się do merytoryki zdarzenia.

5.Na koniec wdzięczny jestem emocjom Waszym, że powoli rozumiecie czym jest dorosłość Waszych dzieci. Nie warto się spinać by rehabilitować, leczyć dziecko gdy jako dorosłe będzie odrzucone i pomiatane przez to społeczeństwo. Eugenika, jaką ono stosuje jest warta przeciwstawienia się, walki o jej zmianę … choć dziś gwarantuje to konstytucja i umowy międzynarodowe, to nie jest to przestrzegane.

Dziękuję Wam za cierpliwość. Wracam do badań, gór, które mocno “ucierpiały” w tym momencie i trzymam kciuk za powodzenie!

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “To będzie ostatni mój wpis o emocjach związanych z protestem.”
 1. Can pisze:

  Zaskoczył mnie dzisiejszy poranek, poparcie dla protestujących jest coraz silniejsze, bo rząd znów okłamał wszystkich, mówiąc że pieniędzy nie ma a są na wszystko tylko nie na nas “”Wystarczy nie kraść, 500 zł się należy niepełnosprawnym”
  http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23436354,wizyta-ministra-mon-mariusza-blaszczaka-w-nisku-krzyki-na-sali.html#Z_Prze
  http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23430884,fundusz-pracy-mial-wspierac-bezrobotnych-a-lata-dziury-budzetowe.html#Z_BoxBizImg
  https://wiadomosci.onet.pl/opinie/mosty-plus-niepelnosprawni-na-minus-komentarz/rt5fk1r

 2. Can pisze:

  “Bajka o szczodrym państwie to cynizm. Czy osoby z niepełnosprawnościami dostają dziś 3 tys. zł na rękę?” U mnie na pewno nie.

  http://wyborcza.pl/7,155290,23436027,bajka-o-szczodrym-panstwie-to-cynizm-czy-osoby-z-niepelnosprawnosciami.html#Z_BoxBizLink

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...