To jest także mój protest, TO JEST TAKŻE WASZ PROTEST.

maj 17, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Od zawsze gdy prowadzę tą stronę mówię to jednoznacznie: popatrz na społeczeństwo jak traktuje niepełnosprawnych, a powiem Ci jakie ono jest. Zawsze też powtarzam, że kościoła i moralności nie należy łączyć z władzą. Władza zasadniczo jest bez moralności, niszczy to co najlepsze w kościele. Kościół i władza w tym proteście to jedno. Dziś to jest mój protest: Polska jest krajem niedemokratycznym, który w demagogii władzy źle traktuje niepełnosprawnych, a kościół to niestety akceptuje, potwierdzając to co zawsze powtarzałem: władza demoralizuje.

Kolejny dzień protestu i co:

-odgrodzimy Was byście nie przynieśli wstydu podczas NATO

-partia rządząca i głęboko wierzący marszałek Sejmu napuszczą jakiś “paragraf” na protestujących bo kłamstwa o wspaniałości Polski pryskają w obliczu tego protestu i jeszcze w “mordę” można dostać za wskazywanie, że rząd tylko kłamie

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23406477,podatek-solidarnosciowy-czyli-rzad-wpadl-we-wlasne-sidla-opinia.html

-Polska brunatna, niszczy każdy sprzeciw … my go wybraliśmy

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/stanislaw-karczewski-liczylem-ze-pani-ochojska-przychodzi-w-roli-mediatora/f5fmk2j

Ja tylko mogę powiedzieć, że załamują mnie te zdjęcia z protestu, które poruszają moich znajomych z całego świata

image

I wciąż jest nas za mało! I dziś dochodzimy już do tego, że nasza sprawa będzie sprawą antyrządową i antykatolicką, poprzez zaniechania kościoła, który ma reprezentować moralność… W efekcie Polska będzie jeszcze bardziej podzielona, jeszcze bardziej skłócona. Rząd to wykorzysta. On na tym nie straci!

https://trojmiasto.onet.pl/chca-kazdego-dnia-protestowac-pod-biurem-pis-w-gdansku-chodzi-o-niepelnosprawnych/lzvz9nd

image

Najbardziej wciąż mnie dziwi jedno: w każdym kraju jakim znam, w momencie gdy w ramach partii rządzącej pojawiali się rodzice dzieci z zespołem Downa (Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Bułgaria) tym dzieciom i osobom niepełnosprawnym było zawsze lepiej. My mamy największą ilość polityków z dziećmi z ZD w partii rządzącej, głęboko oddanych wierze i kościołowi…i kurdę nic!!! Nawet lecą gromy za to co robią rodzice protestujący!!! Gdzie tutaj jest tak podkreślana przy aborcji moralność, gdzie tutaj jest miłość do drugiego człowieka. Wciąż słychać eugenika przy aborcji, ale to co jest dziś z dorosłymi to eugenika i żałuję, że nie eutanazja, bo ten schizofreniczny układ jaki nam zafundował rząd dalej naszą moralnością manipuluje a nie “prostuje” jej.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23406273,wymienilibysmy-posikane-wersalki-matka-osoby-niepelnosprawnej.html#Z_Prze

image

Ten protest też jest WASZYM PROTESTEM I PAMIĘTAJCIE O TYM! Zaczynamy kolejny dzień.

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “To jest także mój protest, TO JEST TAKŻE WASZ PROTEST.”
 1. Joanna pisze:

  Wlasnie to samo pomyślałam…mamy w naszej grupie rodziców ktorzy mogliby wspomoc i cisza…na czas protestu absolutne ich nie widac..nie słychac..przeciez dobrze wiedza jak wyglada prawda o rehabilitacji o logopedii o opiece….

 2. Can pisze:

  Morawiecki:”…ideały traktujemy śmiertelnie poważnie”. “…W ramach kongresu szukamy szerokiej panoramy zjawisk, tzw. big picture. W życiu każdego społeczeństwa i narodu kluczowe są wartości. My kontynuujemy myśli “Solidarności”, republikanizm, dobro wspólne i propaństwowość – tłumaczył premier, który podkreślał również rolę młodych ludzi, którzy stają się coraz aktywniejsi”.
  Jaki Premier, taki kraj: dużo demagogii mało realizmu. Osoba odnosząca się do swoich wartości chrześcijańskich, nie widzi w nich miejsca dla słabych o ile nie wesprze to jego polityki i władzy. Przepraszam ale tak dziś wygląda nowoczesna władza….manipulować, manipulować i jeszcze raz manipulować.
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/premier-morawiecki-idealy-traktujemy-smiertelnie-powaznie/kvfqx3h

 3. Joanna pisze:

  Rząd i władze kościelne zdają się siedzieć na jednym stołku a na pewno w jednej kieszeni . Wyjątki z Kościoła jak biskup Pieronek to potwierdzają , niestety nikt Go nie słucha . A szkoda bo to mądry człowiek , kapłan na miarę Jana Pawła II , z którym tak bardzo się utożsamiamy . Wczoraj Ochojska , dzisiaj Hołownia – krytykują rząd , wspierają protestujących . To ważne by znani ludzie , autorytety wspierały protestujących . Wtedy będzie głośno nie tylko w Polsce ale i w Europie – a tego nasz rząd nie lubi. Tego już nie można zamieść pod dywan .

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...