Jak zostałem nagrodzony!

Maj 28, 2010 by
Kategoria: Jak może być fajnie

To już ostatni odcinek tej sagi i mam nadzieję, ze słowa Eiichi będą tutaj najwłaściwsze:

Dear Jarek,

Congratulations!

It was nominated by EDSA. But every one who has visited your home page, has no doubt of your success. Board members thought the same way.

I hope this prize make your information more famous and distribute well.

Eiichi

 

Jarku,

Gratulacje!

To była nominacja EDSA. Ale każdy, kto odwiedził Waszą stronę, nie miał wątpliwości co do Twojego sukcesu. Rada DSI myślała w ten sam sposób.

Mam nadzieję, że ta nagroda spowoduje, że strona będzie jeszcze lepiej znana i rozpropagowana.

Eiichi

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 do “Jak zostałem nagrodzony!”
 1. IZA pisze:

  Oczywiście, takie wydarzenie, nie może pozostać bez echa medialnego; tym bardziej, że jesteś pierwszą osobą z Polski, która taką nagrodę otrzymała! Zresztą ZSPOLDOWNA.info jest jedyne w swoim rodzaju i nigdzie indziej w POLSCE takich informacji nie znajdziesz. Jeszcze raz gratuluję i strasznie się cieszę.

 2. trigo pisze:

  i jest coś jeszcze, co ciągnie do tej strony. Taka widoczna radość z wszystkich działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. z WSZYSTKICH :-) Nagroda w pełni zasłużona!

 3. IZA pisze:

  Jarek potrafi docenić i sam został doceniony. A kontynuując ten wątek :) (bo jest okazja), to śledzę pracę Jarka od połowy listopada, i NIE BYŁOBY DNIA, kiedy nie zamieściłby dla nas – rodziców, czegoś ważnego, interesującego bądż optymistycznego (a przecież Jego działanie, nie ogranicza się tylko do tej sfery). Jarek jesteś niezłomny!

 4. trigo pisze:

  To ja wiem, że Jarek potrafi docenić wszystkich. Mnie jednak fascynuje Jego umiejętność radości ze wszystkiego, co się dzieje pozytywnego w temacie “zD” “autyzm” “niepełnosprawność” Prawdziwej i mocno odczuwalnej radości – Jarku, to jest najcenniejsze! Co nie znaczy, e nie cenię Twojego czasu i werwy, dociekliwości i przysłowiowego trzymania ręki na pulsie. Cieszę się, że jest ktoś taki i robi TAKIE rzeczy.

 5. IZA pisze:

  Jak tu nie cieszyć się z tego, co nam wszystkim daje nadzieję na lepsze życie!

 6. trigo pisze:

  Może to dziwne, ale są osoby, które tego nie potrafią. Jakoś traktują to w kategorii niezdrowej i nie na miejscu rywalizacji.
  A strona jest super, zaglądam, czytam i cieszę się, że jest.

 7. IZA pisze:

  Ta strona jest też po to, aby wyliczać i pokazywać sukcesy innych. Nie tylko na Świecie ale i też w Polsce. Aby innych budować i uzmysłowić, że można :)

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...