Dziękuję Wszystkim, którzy mi pomogli, którzy pomagają Rodzinom z Ukrainy!

marzec 18, 2022 by
Kategoria: Po prostu życie

Dziękuję Ja Też, Gosi, Kubie. Dziękuję Eli i Pawłowi z Dębicy oraz Kubie z Sanoka. Dziękuję Andrzejowi, Mai z RAZEM i Oli z Bonitum. Dziękuję Kobasowi i Weronice. Dziękuję Karinie. Bardzo dziękuję “Młodej” mamie Marcie z Bielska Białej oraz Magdzie, Gosi z tego fajnego miasta. Dziękuję Eli i Filipowi z Poznania. Dziękuję Piotrowi z Torunia ale i temu z Węgorzewa. Dziękuję Wam wszystkim, którzy pomagaliście w każdy możliwy sposób.

Dzisiaj te wszystkie rodziny z Ukrainy być może już nie są u Was, a są w drodze do Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, ale i Albanii, Chorwacji. Na to wygląda, że będą mogli mieć lepiej tam, niż u nas, chociażby tytułem ilości osób jaka do nas przyjechała.

Cieszę się, że żaden z Was nie zastanawiał się i nie kalkulował tylko działał dając od siebie tak dużo jak do możliwe. Za to jestem Wam wdzięczny i cieszę się, że mogłem być razem z Wami.

Teraz przychodzi inny czas. Będziemy chcieli pomagać tym, co mimo wszystko zostali u nas, ale także tym co są tam na Ukrainie. Będzie to inna pomoc, ale mam nadzieję, że wspólnie to też ogarniemy.

Cały czas piszczcie do mnie [email protected]. Jak będę mógł pomóc to pomogę.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...