Jak pięknie wyglądają obrazki.

wrzesień 3, 2018 by
Kategoria: Po prostu życie

Zaczęliśmy kampanię polityczną i obrazki jakie są budowane z rozmachem są naprawdę wysokiej klasy. I cóż z tego, gdy jedynymi, którzy w tych kampaniach nic nie zyskają to nasze dzieci i my sami. Dzisiaj Janek rozpoczyna edukację w klasie 4, Kamil zaczyna swoje dorosłe życie poza szkołą. Edukacja, system został już zniszczony, a miejsce dla Kamila pojawiło się dzięki pracy rodziców korzystających z funduszów Unii Europejskiej. Taką mamy rzeczywistość…obrazki warto wrzucić do kosza.

Polecam zatem Wam tą historię, która jest prawdziwa, a nie obrazkiem:

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,165749,23845821,marcin-ma-24-dioptrie-i-pojechal-rowerem-do-chorwacji-myslicie.html?utm_expid=.Qnqnk57LQti-ZCoDFXHgEQ.2&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.gazeta.pl%2F0%2C0.html#Z_BoxLSImg

image

“Nie przejmować się, a przede wszystkim nie załamywać. Nigdy! Nie zamykać się na ludzi. Ja mam przyjaciół, mam moją Kasię, piękna dziewczyna! Trzeba mieć pasje i się realizować. Ja, gdybym miał lepszy wzrok, to może wcale bym tych moich pasji nie miał? Wy myślicie, że ja nic nie widzę. Ja nie widzę przeszkód. Są na świecie naprawdę chorzy ludzie. Ale to nie ja.”

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...