Kobiety nie bądźcie frajerkami!

kwiecień 5, 2019 by
Kategoria: MTHFR i inne polimorfizmy

Ja tego nie mogę zrozumieć, jak osoby tak mądre jak kobiety, dają się manipulować facetom. Po raz kolejny muszę Was obudzić. Przygotowujecie się do ciąży, często książkowo…i ją tracicie. Dajecie sobie przy tym narzucić zdanie Waszych lekarzy (facetów), Waszych mężów-facetów i same zaczynacie tak myśleć…że to Wasza wina…a nie jest to Wasza wina. Powiedzcie Waszym lekarzom (facetom), Waszym mężom-facetom, że palcem dzieci się nie robi…ONI MUSZĄ BYĆ ZDROWI, PRZYGOTOWANI DO TYCH CIĄŻ!!!

Dzwoni do mnie “Mistrzyni Świata” w przygotowaniu do ciąży z setką badań i historią 4 poronień do 10 tygodnia. Jej lekarz-facet powiedział, że ona jest do kitu i nie będzie mieć dzieci. Dzwoni do mnie dziewczyna 22 letnia, która przygotowuje się idealnie do ciąży, a nie może zajść …i słyszy od lekarza-faceta, że to jej wina.

Proponuję byście wzięły w swoje ręce wszystko to czym nazywa się przygotowanie do ciąży, utrzymanie ciąży i urodzenie dziecka. Niech facet, niech lekarz-facet robią to co WY chcecie i potrzebujecie. Niech dowiedzą się, że to wina jest facetów, że nie możecie zajść w ciążę…bo palcem tego się nie robi!!!

Oto wyniki facetów, których kobiety nie mogły zajść w ciążę, roniły wielokrotnie…bo oni macho, przecież idealnie zdrowi!

parametr, zasięg normy facet 1 facet 2
homocysteina µmol/l 26 18
witamina B12 pg/ml 197-771 186 281
witamina B9 ng/ml 4,6-18,7 3,21 4,87
witamina D3 ng/ml 5,8 16,24
hemoglobina glikowana %
4,80-5,90
6,1 6,5
cholesterol całkowity 243 221

Po zrobieniu tych wyników i potem tarczycy z anty tpo i anty tg okazało się, że nie nie są zdrowi tak, jak na to wyglądają. To oni nie są przygotowani by mieć dzieci, by być ojcami. Niestety faceci chcą wszystko zrzucić na Was…ale dzisiaj to głównie oni tytułem złej diety, złego życia, dzięki komputerom, smartphonom są największym zagrożeniem dla …Waszej ciąży.

Chętnie decydują za Was o wszystkim…o aborcji też. Natomiast nie chcą popatrzeć do lustra i zobaczyć siebie, że są za grubi, nieruchawi, chorzy i najwyższy czas wsiąść się za siebie, bo by być ojcem trzeba mieć zdrowe podejście do życia…po prostu.

http://www.zespoldowna.info/homocysteina-czy-jak-jest-wysoka-to-nie-moge-zajsc-w-ciaze.html

http://www.zespoldowna.info/sam-i-sah-jest-krytycznym-biomarkerem-metylacji-czyli-gdy-homocysteina-jest-wysoka-i-nie-reaguje-na-witaminy-z-grupy-b.html

http://www.zespoldowna.info/homocysteina-wieksza-niz-20-moll-i-co-dalej-jest-praktyczne-zastosowanie-i-sukces.html

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “Kobiety nie bądźcie frajerkami!”
 1. Macho pisze:

  No tak. Znane stanowisko. Wszyscy się mylą, tylko Ty masz rację.
  Tylko wygląda mi to na sporą manipulację.
  No bo o ile można się zgodzić z tezą, że za zajście w ciążę odpowiedzialni są oboje , to jaki wpływ ma jakość plemnika na sam przebieg ciąży? Chyba jeszcze nikt na świecie, nawet w krajach dużo bardziej rozwiniętych, gdzie poziom medycyny jest o lata świetlne przed wiedza naszych lekarzy i Twoją, nie postawił takiej diagnozy. Rozumiem, ze masz badania kliniczne i potrafisz to udowodnić, bo w innym przypadku to jest zwykłe bicie piany.
  Pozdrawiam

  • Ania pisze:

   Jeżeli nie chcesz korzystać z wiedzy Jarka to po co tu jesteś. Jeżeli tak polegasz na wiedzy lekarzy – o zgrozo.. tak niedouczonych to po co tu jesteś. Nie podważaj Jarka wiedzy. Jeśli chcesz to zamknij oczy i udawaj, że jakość plemników faceta nie ma wpływu na rozwój płodu /dziecka. Życzę Ci samych zdrowych dzieci, dla nich samych.

 2. Can pisze:

  Logika prokreacji bazuje na przekazaniu przez obu rodziców „zdrowego DNA”. Na tym poziomie kobieta i mężczyzna z zasady chcą przekazać takie DNA. Stąd przygotowania do ciąży. Odpowiednia metylacja zabezpiecza to że DNA jest nieporwane, najlepszej jakości. Jeżeli popatrzymy na logikę i to że kobieta jest przygotowana do prokreacji, buduje też „zapasy” na samą ciążę i w trakcie jej się suplementuje, jest zdrowa immunologicznie, anatomicznie to jedynym powodem dobrej reakcji meikina do 10 tygodnia ciąży jest błąd w procesie podziału komórki tytułem błędnego materiału genetycznego. Jego materiału genetycznego. Słabym punktem w tym procesie co potwierdzają badania jak i doświadczenie są mężczyźni którzy mają bardzo małą wiedzę na temat swojego zdrowia. Mi dzisiaj przypominają mercedesa z silnikiem trabanta. Można się z tym nie zgadzać do momentu gdy popatrzy się na podstawowe biomarkery dużej grupy chcących być rodzicami, gdzie kobiety z zasady są”zdrowe” a faceci „chorzy”.

 3. Romcio pisze:

  Bardzo potrzebny tekst. Panie przeczytajcie go Panom, a wiele na pewno sie wydarzy.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...