Komentarz Richarda do “Wszyscy możemy mieć zespół Downa”…

styczeń 19, 2010 by
Kategoria: Mózg, układ nerwowy

Albert tak jak chciałeś jest komentarz Richarda!

Jarek

Dziękuję za wiadomości o chorobie Alzheimera/zespole Downa. Otrzymałem dokładnie ten sam artykuł, który ty mi wysłałeś, tego samego dnia :) Dr.Mobley ze Stanford DS Research Center stwierdził kilka lat temu że endosomy w aksonach i dendryty są zatkane przez zbyt dużą ilość APP i nie mogą funkcjonować właściwie.

Kilka tygodni temu Dr.Salehi stwierdził, że  neurony w miejscu sinawym nie funkcjonują właściwie ze względu na “przeładowanie” APP. A teraz ta wiadomość o Alzheimerze. Wydaje się, że różne części puzzli zaczynają tworzyć całość, to niesamowite! Co więcej, lek który uwalnia organizmu z nadmiaru APP istnieje. Dr.Mobley obecnie prowadzi badania nad nim dla osób z ZD. To jest zupełna nowość, lek nazywa się Posiphen.

Jest on obecnie rozwijany przez QR-Pharma w Pensylwanii/USA. Świetną rzeczą jest to, że był już testowany z udziałem ludzi i został zaakceptowany jako lek bezpieczny. Pozostaje nam jeszcze poczekać na testy na osobach chorych na Alzheimera i z ZD. Mam nadzieję, ze to będzie szybki sukces :)

Richard

pisałem już o posiphenie tutaj:http://www.zespoldowna.info/leczenie-zespolu-downa-uzupelnienie/

Komentarze

1 Komentarz do “Komentarz Richarda do “Wszyscy możemy mieć zespół Downa”…”
  1. Albert pisze:

    Rewelacja – jest zgodność opinii. To mnie cieszy.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...