Konferencja Bardziej Kochanych lekcja 16 i ostatnia

Październik 24, 2012 by
Kategoria: Po prostu życie

Cieszę się bardzo, że miałem możliwość spotkać się z Wami wszystkim. Cieszę się z pytań, które już do mnie spływają. Każdy jeżeli jest cierpliwy może do mnie napisać na maila: [email protected]

PYTANIA:

1.Prosicie bym przyjechał do Waszego miasta. W tym roku miałem takich spotkań 18 i już nie jestem w stanie fizycznie być w większej liczbie miejsc ze względu na rodzinę, która czeka na mnie, gdy ja jestem u Was i obowiązki w pracy

2.Lekarze…tutaj mogę powiedzieć: we Wrocławiu mamy troszeczkę lepiej…ale musicie szukać ich u siebie i pokazywać chociażby tą prezentację.

3.Reprezentacja osób z ZD w Polsce. Dzisiaj jesteśmy jedynym krajem obok dawnych krajów ZSRR, które w Europie nie mają swojej reprezentacji. Tutaj chcę wskazać, że moja i Grzesia obecność w DSI wynika z prowadzenia strony www.zespoldowna.info a w EDSA dzięki decyzji rodziców ze Stowarzyszenia RAZEM we Wrocławiu, które chce bym ich reprezentował.

Efekt: Włochy AIPID ściągają z Unii 3 miliony EURO dotacji, Hiszpania DOWN SYNDROME ESPANA 1 milion EURO dotacji, Niemcy uczestniczą w projektach za 500 000 EURO a Polska?

Przemilczę…gdyż jeżeli nie ma organizacji narodowej, to nie ma podmiotu, który powinien być wspierany.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim.

Jarek

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...