Najważniejsze jest jutro…bo to 15 lat przed…

Lipiec 9, 2020 by
Kategoria: Po prostu życie

Lubię być pesymistą, tym bardziej że jest to świetny balans do nieuprawnionego optymizmu. Dlaczego tak ważne jest jutro? Dziś potrzebujesz średnio 10-12 lat by odczekać swoje miejsce w DPS, dla Twojego dziecka…gdy Ciebie już nie będzie.

Zatem opcje są dwie: albo głosuję na tych, którzy chcą to skrócić albo robię wszystko by moje dziecko miało maksymalnie “zaprogramowany” i wsparty rozwój. Ponieważ w tej pierwszej wersji zawsze przegrywamy, bo kościół, bo kryzys, bo i znajdzie się setki bo…to pozostaje nam druga opcja.

Powiecie, że to nie możliwe. Nie chcę tego pisać głośno, ale każdy z Was zna tych, którzy choć się wyprą, próbują programować rozwój i życie swojego dziecka, a wokół niego całej rodziny. Ja próbuję to też zrobić, choć jestem tym jednym z pierwszych i popełniam więcej błędów, niż Ci którzy mogą ich popełnić mniej, bo są za mną, za moją rodziną.

Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to znaczy że skutecznie WYPIERA coś, co i tak przyjdzie. Zatem zamiast okłamywać siebie, że jest dobrze, powalczmy o to by było akceptowalnie w przyszłości. Polecam postawić na jutro i będzie wtedy dobrze.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...